Ben je ongeveer van mijn leeftijd en heb je misschien ook je levenspartner verloren? Ik ben heel blij met mijn leven nu, ik heb geen man nodig om me te onderhouden, maar ik zou heel graag een man willen vinden voor de liefde. Ik ben ook niet op zoek naar een man die een vrouw nodig heeft om voor hem te zorgen. Natuurlijk ben ik zachtaardig en lief, maar ik ben niet je moeder.
Ben jij ook op zoek naar een serieuze afspraak? Een relatie sluit ik niet uit, maar eerst moet de date komen. Ik zoek een man die humor heeft en ook net als mij zorgzaam is. Je moet wel de leuke kwaliteiten hebben.
Een gelijkgestemde ziel en al de rest zoals haarkleur of leeftijd zijn details en daarom voor mij totaal onbelangrijk. Het leven is een feest, je moet wel zelf de slingers ophangen. Als jij daar ook zo over denkt, dan denk ik dat we best wel goede maatjes kunnen worden.
Mocht je nu denken, dat zoek ik. Geweldig dan kan je gewoon gelijk de koe bij de hoorns pakken. Ik ben niet ingewikkeld maar verwacht wel dat je de eerste keer origineel bent en het ijs breekt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MoekeTina, 48 jaar · Heist-op-den-Berg
U ziet het leven van de zonnige kant en lacht graag en ergert zich ook niet snel aan anderen. U hebt ook serieuze kanten en staat
Hikke, 45 jaar · Apeldoorn
Een lieve trouwe man, warm gezellig en sociaal, Spontaan en eerlijk. Geeft veel aandacht aan anderen, niet te egoistisch.
Toppertje39, 49 jaar · Bergen op Zoom
moet een man zijn tussen 45 en 50 jaar
Lynnes, 45 jaar · Heerlen
Van sex houden en het niet erg vinden dat ik een buitenlandse ben, Diverse dingen willen ondernemen, mee gaan op korte tripjes
E3eV, 45 jaar · Den Haag
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een