Ben je ongeveer van mijn leeftijd en heb je misschien ook je levenspartner verloren? Ik ben heel blij met mijn leven nu, ik heb geen man nodig om me te onderhouden, maar ik zou heel graag een man willen vinden voor de liefde. Ik ben ook niet op zoek naar een man die een vrouw nodig heeft om voor hem te zorgen. Natuurlijk ben ik zachtaardig en lief, maar ik ben niet je moeder.
Een gelijkgestemde ziel en al de rest zoals haarkleur of leeftijd zijn details en daarom voor mij totaal onbelangrijk. Het leven is een feest, je moet wel zelf de slingers ophangen. Als jij daar ook zo over denkt, dan denk ik dat we best wel goede maatjes kunnen worden.
Als je stout wil zijn ben ik de juiste persoon. Wil enkel plezier samen met een man. En dat kunnen we heel gemakkelijk doen. Zullen we? Maken wij het realiteit.