Een goede man met een gevoel voor humor. Wie is vrij om iets en verantwoordelijks te doen. Begrip en tijd met me wil doorbrengen als hij wat tijd over heeft. Graag moeite doet om onze dag prachtig en gedenkwaardig te maken. wie kan me de hele tijd aan het lachen maken als ik bij hem ben.
Voel je je ook een beetje alleen en zullen we ontdekken of we elkaar gezelschap kunnen houden. Het is gewoon een goed gevoel en dat is alles waar ik voor wil gaan. Ben je klaar voor mij dan?
Als je bereid bent met me te neuken dan moet je me gewoon een bericht sturen. Kun je de dingen aan die ik wil op het gebied van seks? Ik weet zeker dat dit leuk voor ons gaat worden. Ik ben hier op zoek naar iets dat ervoor zorgt dat ik me goed voel in bed.
Een gelijkgestemde ziel en al de rest zoals haarkleur of leeftijd zijn details en daarom voor mij totaal onbelangrijk. Het leven is een feest, je moet wel zelf de slingers ophangen. Als jij daar ook zo over denkt, dan denk ik dat we best wel goede maatjes kunnen worden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tanuya, 46 jaar · Elene
Als jij geïnteresseerd bent in een serieuze relatie met een vrouw als ik, laten we dan kijken of we een goede match hebben.
Mich11P, 47 jaar · Haaften
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige
Vansummeren, 46 jaar · Utrecht
Ik zoek gezellig contact en wie weet wat er uit voortvloeit.
Josje310, 46 jaar · Bruchem
Het zou zomaar kunnen dat je precies in hetzelfde schuitje als ik zit en wij elkaar kunnen helpen in deze situatie. Het is nooit
Sabientje1969, 48 jaar · Tienen
Ben een mensen mens en hoop hier de man van mijn dromen te ontmoeten.
FlowerGlena, 45 jaar · Grimbergen
Een ervaren man die me vaak tevreden kan stellen en me klaar kan laten komen. Wie wil mijn lichaam verkennen en kan mij veel