Mocht je nu denken, dat zoek ik. Geweldig dan kan je gewoon gelijk de koe bij de hoorns pakken. Ik ben niet ingewikkeld maar verwacht wel dat je de eerste keer origineel bent en het ijs breekt.
Je bent single en niet gebonden dat is heel belangrijk voor mij, je hebt tijd voor mij en anders zul je tijd voor mij vrij maken om samen leuke dingen te doen. Ben jij die man die net als mij opzoek is naar een beetje gezelligheid?
Gewoon jij en ik en elkaar beter leren kennen. Dat is waar ik op dit moment aan denk en denk nodig te hebben. Ben jij naar hetzelfde op zoek? Laten we er dan voor gaan en het samen ondervinden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ruigechick, 47 jaar · Baarlo
Jij bent een leuke en vlotte man die het ook leuk vindt om nieuwe mensen te leren kennen. Of je een relatie hebt of niet, dat maakt
Acrobaat, 49 jaar · Barneveld
WilDiscreet, 45 jaar · Borsbeke
Wie oh wie wil mijn erotisch wensenlijst vervullen? Kan helaas niet bij mij thuis, (getrouwd, ongemakkelijk) maar eventueel
Annelie71, 46 jaar · Heist-aan-Zee
Lekkere man die graag geniet van sex en een sex relatie wil uitbouwen.
Monicajanssen, 45 jaar · Weert
SVanah, 48 jaar · Heers
Je moet avontuurlijk zijn zoals ik en gaat helemaal met me mee voor wat ik denk dat leuk is!