Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type man, leeftijd en uiterlijk zijn niet belangrijk. Voor mij telt er maar 1 ding en dat is dat ik een goed gevoel bij jou heb. Ik ben op zoek naar gezelschap en hoop die hier te kunnen vinden.
Een jongere man, ik droom er al zo lang van om eens seks te hebben met iemand die een stuk jonger is dan mij. Als oudere mannen dat mogen, waarom oudere dames dan niet?
Ik kijk uit naar contact met iemand die met beide benen op de grond staat, een goed gevoel voor humor heeft, geen bankhanger is maar graag wat onderneemt. Mijn kernwoorden voor een relatie zijn: ruimte, vertrouwen en passie en als je ook nog van koken houdt dan kom je aardig in de richting van mijn ideale
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
E3eV, 45 jaar · Den Haag
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een
Anne-Lo19710921, 46 jaar · Roosbeek
Je bent het ook zat om steeds alles alleen te moeten doen, of je steeds over te voelen als je met allemaal stelletjes weg bent.
LexxiDeluxe, 45 jaar · Doetinchem
Ben jij mijn dildo vervanging?
Willeke, 48 jaar · Leuven
Je bent een lieve man die houd van genieten. Je vind het fijn om samen dingen te kunnen ondernemen. Je bent positief ingesteld
EsteehXxx, 48 jaar · Julianadorp
Een ruimdenkende persoon die graag tijd zou willen doorbrengen met een oudere vrouw zoals ik. Niet saai om bij te zijn en veel
Francesca, 46 jaar · Steenwijk
Ik hou van een stevig gebouwde man,misschien wat zonnig kleurtje maar hoeft niet. Helaas mannen, ik heb een hekel aan zweetvoeten.