Ben jij een positieve man die graag nieuwe dingen ontdekt? En probeert het goede in elke situatie te zien, in plaats van altijd naar het slechte te kijken of iemand de anders de schuld te geven? Ik omring mezelf de laatste tijd alleen maar met positiviteit. Natuurlijk weet ik dat er altijd tegenslagen zijn
Een goede man met een gevoel voor humor. Wie is vrij om iets en verantwoordelijks te doen. Begrip en tijd met me wil doorbrengen als hij wat tijd over heeft. Graag moeite doet om onze dag prachtig en gedenkwaardig te maken. wie kan me de hele tijd aan het lachen maken als ik bij hem ben.
Een vriend die mijn maatje kan zijn, hij zal bereid zijn om bepaalde compromissen te sluiten om dicht bij me te komen, en soms hebben die te maken met manieren waarop mensen bereid zijn om het voor je op te nemen. Misschien moet hij zijn appartement schoner houden, dus er is eigenlijk ruimte voor mij daarbinnen
Jij zoekt een leuke en ondeugende dame. Vind het heerlijk om plezier te beleven en te genieten van elkaar. Maar daar naast ben je ook een beetje romantisch en lief voor me.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cool Ivyy70, 47 jaar · Opeinde
Ik weet eigenlijk niet waar ik nu precies op val. Een hoog libido is wel de meest belangrijke eigenschap die je moet bezitten.
NkdStacy, 46 jaar · Pulle
Ik wil dat je geil met me bent. Je kunt alle stoute dingen doen die je in gedachten hebt. Ik zal je dat met mij laten doen. Laten
Heleenxoxo, 47 jaar · Amersfoort
Mis je ook de gezelligheid om je heen net als ik eigenlijk. Dan stel ik voor eens te kijken of wij het gezellig kunnen maken.
Benerookbij, 49 jaar · Leeuwarden
Kan jij mij dit geven?
Lovemehoney, 45 jaar · Utrecht
Ik hou van verzorgde mannen dus mannen die lekker ruiken en er goed verzorgd uit zien. Verder is humor voor mij heel belangrijk
Feelingblue, 47 jaar · Teteringen
Ik zoek vooral geborgenheid en liefde. Knuffels en lieve woordjes. Een gentleman die begrijpt wat ik nodig heb.