Een avontuur is het altijd natuurlijk maar ik heb zin om daar nog meer werk van te maken. Echt lekker genieten en het mooiste eruit halen is mijn doel. Daar kunnen we samen voor gaan?
Je bent heel geïnteresseerd om plezier met me te hebben, je zult dingen tegen me zeggen en blij met me zijn! en je zult natuurlijk hele andere dingen met me doen.
alle leuke mannen vooral reageren, de niet leuke mogen wel wegblijven, dus niet gelijk ordinair taalgebruik en vragen naar mijn telefoonnummer. Tis maar dat je het weet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
VrouwtjeAlleen, 47 jaar · Eindhoven
?
Toppertje39, 49 jaar · Bergen op Zoom
moet een man zijn tussen 45 en 50 jaar
Zachtefleur, 49 jaar · Sint-Pieters-Voeren
Nu nog een man waar ik dit mee kan delen. Ik wil graag daten en kijken wat er uit voort komt. Ik heb geen haast en wil alles rustig
Julienne70, 47 jaar · Bergambacht
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden.
Tussendoor, 49 jaar · Leudal
Een man die zich wil binden en met mij fijne dingen wil gaan doen.
Ruuthhh, 48 jaar · Rijssen
Je moet wel weten denk ik waar ik nu naar op zoek ben, ik hou echt van seks. Ik mis echt de seks die ik had met mijn man. Sinds hij