Een kinderwens zou fijn zijn uiteraard en je hebt respect en bent eerlijk. Geen tobber, maar iemand die ook positief in het leven staat en op zoek is naar wat meer vastigheid.
Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is. Laat hem een ??voorbeeldige, hardwerkende man zijn die graag wandelt naar het strand, disco's en het platteland. Ik zou graag een ideale echtgenoot hebben met veel prachtige kwaliteiten.
Je bent single en niet gebonden dat is heel belangrijk voor mij, je hebt tijd voor mij en anders zul je tijd voor mij vrij maken om samen leuke dingen te doen. Ben jij die man die net als mij opzoek is naar een beetje gezelligheid?
NaRegenkomt, 47 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Groene ogen ♥ Dik lijf
Een super geil mannetje die valt op wat dikkere vrouwen en die lekker graag goed nat gepijpt word, dat is mijn specialiteit hoor.