Gewoon jij en ik en elkaar beter leren kennen. Dat is waar ik op dit moment aan denk en denk nodig te hebben. Ben jij naar hetzelfde op zoek? Laten we er dan voor gaan en het samen ondervinden!
Een goede man met een gevoel voor humor. Wie is vrij om iets en verantwoordelijks te doen. Begrip en tijd met me wil doorbrengen als hij wat tijd over heeft. Graag moeite doet om onze dag prachtig en gedenkwaardig te maken. wie kan me de hele tijd aan het lachen maken als ik bij hem ben.
Ik zoek een serieuze contactpersoon, ik heb mij hier niet aangemeld voor de sekstoestanden en zou graag normale gesprekken met u willen voeren. Lief, eerlijk, betrouwbaar, leuke uitstraling en karakter zijn de enige eisen die ik heb. :-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Christina43, 46 jaar · Sint-Truiden
jonge man die graag is wil daten met rijpere vrouw
LovexCarolina, 45 jaar · Ramskapelle
Je bent een geweldig persoon van binnen en van buiten, fatsoenlijk, je hebt een goed hart en je glimlacht toegejuicht :) Ik
JeannetteB, 48 jaar · Gors-Opleeuw
Jij hebt voldoende haar op je tanden om mij tegen te spreken en je bent ook op zoek naar wat romantiek in je leven!
BarbaradeW, 47 jaar · Almere
Je zit niet in een vermoeiende situatie, bent vrij om te gaan en komen wanneer je wilt. Je zoekt meer dan alleen seks.
Bellistico, 49 jaar · Kamperland
Jij bent iemand die zeker open staat voor het ontmoeten van nieuwe mensen. Dat moet ook wel want anders was jij niet hier. Hou
Taera, 49 jaar · Limmen
Verzorgd, hygiënisch, niet te behaard. Durft te experimenteren op het gebied van seks! Fit en gezond! Graag bij je