Ik hou van mannen ouder dan 18, ze zijn erg volwassen en weten hoe ze een meisje zoals ik moeten behandelen. Iemand die zich afvraagt ??wat mijn favoriete muziek is. Iemand die zo blij van me kan houden.
Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is. Laat hem een ??voorbeeldige, hardwerkende man zijn die graag wandelt naar het strand, disco's en het platteland. Ik zou graag een ideale echtgenoot hebben met veel prachtige kwaliteiten.
Gewoon jij en ik en elkaar beter leren kennen. Dat is waar ik op dit moment aan denk en denk nodig te hebben. Ben jij naar hetzelfde op zoek? Laten we er dan voor gaan en het samen ondervinden!