Een man die goed kan masseren is belangrijk, zo bouw je de spanning lekker op om samen naar het hoogtepunt te werken! Je bent verzorgt en hygiëne heb je ook hoog in het vaandel staan. Je kan het uren volhouden en uiteraard moet alles op een discrete manier gebeuren.
Van jou verwacht ik dat je discreet bent en dat je te vertrouwen bent. Ik wil mijn relatie niet op het spel zetten, klinkt misschien een beetje raar. Je bent lief, charmant en ook een beetje stoer.
twijfel niet en draag de stoute schoenen en stuur me vandaag en bericht. Ik wacht hier op je en ik weet al dat het geweldig zal zijn als je ervoor gaat.
Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is. Laat hem een ??voorbeeldige, hardwerkende man zijn die graag wandelt naar het strand, disco's en het platteland. Ik zou graag een ideale echtgenoot hebben met veel prachtige kwaliteiten.
Ik heb een man nodig die ook op zoek is naar seks. Altijd in voor een goede tijd en die me tevreden kan houden als ik in zijn armen lig. Graag heb ik een voorspel, orale seks en anaal. Die elk standje kan doen! Goed in likken en zuigen! Geil en wild. Dat is waar ik naar op zoek ben. Je moet geen SOA hebben!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
XCarolax, 49 jaar · Oss
Ben jij die man die ontbreekt in mijn leuke gezellige leventje?
TiTaKen, 48 jaar · Beveren
Graag wil ik kennis maken met een leuke ondernemende man, een sociaal en vrolijk iemand, iemand die houdt van een goed gesprek,
Lissoft, 46 jaar · Jabbeke
Single, en ook zoekend naar een leuke serieuze relatie. Alles er op en er aan, dat zou ik wel geweldig vinden. Natuurlijk elkaar
Ilyzah, 48 jaar · Voorschoten
Jij ben liefe man en is geseelig
All1969, 48 jaar · Vorselaar
Zullen wij eens samen een avondje doorbrengen samen? Lekker tegen elkaar aan kruipen en elkaars warmte voelen? Hopelijk
Dooriene, 47 jaar · Biddinghuizen
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei.