Mannen brengen me nogal in de waar en ik heb eigenlijk geen idee wat mannen nu werkelijk zoeken in een vrouw, laat staan wat ze aantrekkelijk vinden. Dus vertel jij dat maar aan mij.
Ik ben op zoek naar een nederige man, verantwoordelijk en je wilt graag tijd met me doorbrengen. Een goede metgezel dat is het. Je kan me aan het lachen maken en laten glimlachen als ik bij je ben. Iemand die een gevoel voor humor heeft en altijd mijn vriend kan zijn.
Je houdt ervan nieuwe vrienden te maken, want ik zal je aan hen voorstellen. En je ziet me graag naakt voor je ogen! En je houdt ervan om me hieronder te raken, het geeft me een goed gevoel.
Een gelijkgestemde ziel en al de rest zoals haarkleur of leeftijd zijn details en daarom voor mij totaal onbelangrijk. Het leven is een feest, je moet wel zelf de slingers ophangen. Als jij daar ook zo over denkt, dan denk ik dat we best wel goede maatjes kunnen worden.
Een goede man met een gevoel voor humor. Wie is vrij om iets en verantwoordelijks te doen. Begrip en tijd met me wil doorbrengen als hij wat tijd over heeft. Graag moeite doet om onze dag prachtig en gedenkwaardig te maken. wie kan me de hele tijd aan het lachen maken als ik bij hem ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Plezantemeid, 45 jaar · Geluwe
Een schat van een man die er geen problemen mee heeft dat ik onregelmatig werk. Een man die begrijpt hoe het is om verantwoordelijkheden
Moerdijkmeisje, 45 jaar · Dordrecht
Dat ik er zin in heb om iemand te leren kennen die leuk is lijkt me wel duidelijk. Gevonden heb ik je nog niet maar als je leest
WillekeV, 45 jaar · Ekeren
Als je een vlotte, vrolijke, ongecompliceerde, humoristische, ondernemende, nog een beetje jongensachtige , gezellige
BertaDD, 46 jaar · Berg
Iemand om het samen mee te vieren. Ik val niet op toyboys. Afstand is niet belangrijk, hygiene wel.
Niccccceee, 46 jaar · Huizingen
Ik zoek een leuke en spontane man die zichzelf is, met al zijn gekke dingen en foutjes. Die horen er natuurlijk gewoon bij,