Stijlvol en charmant. Dat zijn voor mij de belangrijkste woorden die ik vind passen bij een leuke man. Ik ben echt geen veeleisend type maar ik kan dat zeker waarderen. Ik vind het ook erg leuk als een man zowel binnen als buiten zich kan vermaken.
Je bent single en niet gebonden dat is heel belangrijk voor mij, je hebt tijd voor mij en anders zul je tijd voor mij vrij maken om samen leuke dingen te doen. Ben jij die man die net als mij opzoek is naar een beetje gezelligheid?
Als je bereid bent met me te neuken dan moet je me gewoon een bericht sturen. Kun je de dingen aan die ik wil op het gebied van seks? Ik weet zeker dat dit leuk voor ons gaat worden. Ik ben hier op zoek naar iets dat ervoor zorgt dat ik me goed voel in bed.
Je bent eerste klas fit en weet precies waar de zwakke plekken zijn? Met de juiste aanpak en noodzakelijke vloeistoffen verloopt alles soepel! Hoe goed is dat om daarna beloond te worden voor je inspanningen. Hou je ook van een soort sport? Stuur een bericht en het komt goed!
ik ben op zoek naar sexuele contact met een man, liefst verzorgt en hygienisch. Geen rare types. dit is geen liefdes verzoek of relatie. Gewoon contact voor een of meerdere keren Graag discrete reacties, en ook serieuze. Graag berichtcontact en fotowisseling
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ZoekRijpeman, 48 jaar · Breukelen
Leuke man van boven de 45 die het leuk vindt om discreet en anoniem sex met elkaar te hebben. Relatie geen bezwaar. Ik doe het
MissMito, 45 jaar · Hilversum
Laten we beginnen met de boel discreet te houden.(Ja, gewaagde foto in mijn profiel) Als het nog niet duidelijk was, zit ik
BlondieZkt, 45 jaar · Klein-Gelmen
Een, man die mij kan waarderen, ervaren, laten genieten en toch niet claimerig is?
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.
Assenpoester, 49 jaar · Assen
nvt
Lievemammie, 46 jaar · Brugge
Wat ik zoek is een man die vriendelijk is. Een man die er echt voor gaat. De rest vind ik wel moeilijk wat ik moet zeggen. Ergens