Stijlvol en charmant. Dat zijn voor mij de belangrijkste woorden die ik vind passen bij een leuke man. Ik ben echt geen veeleisend type maar ik kan dat zeker waarderen. Ik vind het ook erg leuk als een man zowel binnen als buiten zich kan vermaken.
Ik wil dat jij weet dat jouw mening waardevol voor me zal zijn. Ik mijn uiterste best zal doen om mijn persoonlijke identiteit niet in te ruilen voor jouw goedkeuringsstempel. Het heeft me namelijk meer dan twee decennia gekost om me op mijn gemak te voelen bij een man en ik wil dat nooit meer verliezen.
Ik hou van mannen ouder dan 18, ze zijn erg volwassen en weten hoe ze een meisje zoals ik moeten behandelen. Iemand die zich afvraagt ??wat mijn favoriete muziek is. Iemand die zo blij van me kan houden.
Je zou in staat moeten zijn om een vrije tijd te hebben, zodat we snel een goede tijd kunnen hebben, dan ben je klaar voor mij, want ik denk dat ik nu wilder dan ooit ben!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Esmee369, 48 jaar · Zenderen
Jij hebt natuurlijk ook minstens 1 motor! Bovendien weet je hoe je mij kunt laten genieten als ik het een beetje heet krijg.
Daph18, 45 jaar · Baarland
Je moet hier niets over vertellen aan niemand, dit blijft ons geheimpje. Geef me je al je aandacht, we moeten wel discreet
WilmaD, 47 jaar · Eigenbilzen
Ben jij een vrijgezelle man die misschien ook op zoek is naar nieuwe geluk? Want ik zoek een serieuze man die het graag gezellig
Molgle, 49 jaar · Ommen
Tja, alles wat ik hier boven heb geschreven, dat wil je wel doen. En misschien heb je zelf ook nog wel geile ideetjes, ik sta
-Petra-, 47 jaar · Arnhem
volgt
Kalleey, 46 jaar · Poperinge
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker