Je bent net zo avontuurlijk en geil als ik en we zullen seks hebben buiten, zoals in het bos of op een parkeerplaats. De sensatie om erover na te denken, maakt me echt nat en ik hoop dat je lul daardoor stijf wordt.
Ben jij een positieve man die graag nieuwe dingen ontdekt? En probeert het goede in elke situatie te zien, in plaats van altijd naar het slechte te kijken of iemand de anders de schuld te geven? Ik omring mezelf de laatste tijd alleen maar met positiviteit. Natuurlijk weet ik dat er altijd tegenslagen zijn
Een goede man met een gevoel voor humor. Wie is vrij om iets en verantwoordelijks te doen. Begrip en tijd met me wil doorbrengen als hij wat tijd over heeft. Graag moeite doet om onze dag prachtig en gedenkwaardig te maken. wie kan me de hele tijd aan het lachen maken als ik bij hem ben.