Ik ben op zoek naar een man die vol energie zit en het heerlijk vind om dingen samen te doen. Ik ben niet echt gericht op het uiterlijk maar je moet er wel verzorgd uit zien natuurlijk. Kinderen geen bezwaar want die heb ik ook. Voel je je aangesproken?
alle leuke mannen vooral reageren, de niet leuke mogen wel wegblijven, dus niet gelijk ordinair taalgebruik en vragen naar mijn telefoonnummer. Tis maar dat je het weet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lachesis, 46 jaar · IJsselstein
Ik hou van genieten en wil nu wel wat meer serieus gaan worden maar dat betekent niet dat je dan niets meer kan doen maar misschien
Poosje, 47 jaar · Malle
Volgt
Kuikent19680724, 49 jaar · Opbrakel
Ik stel eigenlijk niet veel "eisen" aan een man. We zien wel of het klikt toch!
TAMMY1969, 48 jaar · Blankenberge
Wij houden van lekkere toyboys maar ook oudere heren zijn van harte welkom. Zakenlui kunnen ook hier heel discreet terecht
Marit1972, 46 jaar · Bosch en Duin
Ik ben klaar voor actie en alles is mogelijk voor mij. En jij? Ben je ook klaar voor mij en zullen we ook samen voor dat geluk gaan?
Silvana68, 49 jaar · Utrecht
Ik zoek een leuke spontane maar toch ook een bescheiden man. Ik hou niet van opscheppers en zeker niet als ze denken dat alles