Mijn droomman houdt van lachen, heeft humor en weet altijd de juiste woorden. Hij houdt van kroelen als ik het nodig heb en lekker relaxen op de bank met een glas wijn.
Jij zoekt een leuke en ondeugende dame. Vind het heerlijk om plezier te beleven en te genieten van elkaar. Maar daar naast ben je ook een beetje romantisch en lief voor me.
Ik zoek een serieuze contactpersoon, ik heb mij hier niet aangemeld voor de sekstoestanden en zou graag normale gesprekken met u willen voeren. Lief, eerlijk, betrouwbaar, leuke uitstraling en karakter zijn de enige eisen die ik heb. :-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Essie-He, 45 jaar · Hengelo
Een sympathiek type, lief en vooral serieus. Een man die echt voor een relatie gaat en er tijd en energie in wil steken. Als
Joohleney, 49 jaar · Heverlee
Als je denkt dat dit speciaal voor ons zal zijn, moet je me hier gewoon een bericht sturen. Ik zal je een speciaal gevoel geven
CindyKl, 49 jaar · Halle
Lief, spontaan, grappig, met veel gevoel voor humor. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, en je bent zo vrij als een vogeltje.
Geborgen, 49 jaar · Aalst
Je zoekt net als ik iets leukers dan hetgeen je nu in zit. En hoe dat ingevuld gaat worden zien we vanzelf.
Merry72, 46 jaar · Zuidzande
Ik hoop dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs voor ons vandaag. Ik ben er vrij zeker van dat als je me je tijd wilt geven,
Bernice197xx72, 45 jaar · Simpelveld
Laat me goed en geil voelen en we gaan samen veel plezier hebben. Dat is slechts een feit en ik wil weten of we het samen kunnen