Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen. Je bent een zelfstandig type wat graag vooruit denkt.
Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is. Laat hem een ??voorbeeldige, hardwerkende man zijn die graag wandelt naar het strand, disco's en het platteland. Ik zou graag een ideale echtgenoot hebben met veel prachtige kwaliteiten.
ik ben op zoek naar sexuele contact met een man, liefst verzorgt en hygienisch. Geen rare types. dit is geen liefdes verzoek of relatie. Gewoon contact voor een of meerdere keren Graag discrete reacties, en ook serieuze. Graag berichtcontact en fotowisseling
Je bent heel geïnteresseerd om plezier met me te hebben, je zult dingen tegen me zeggen en blij met me zijn! en je zult natuurlijk hele andere dingen met me doen.
Je bent single en niet gebonden dat is heel belangrijk voor mij, je hebt tijd voor mij en anders zul je tijd voor mij vrij maken om samen leuke dingen te doen. Ben jij die man die net als mij opzoek is naar een beetje gezelligheid?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Racester, 48 jaar · Brouwershaven
Je bent iemand die mijn kutsappen wilt proeven, ik proef lekker zoet kan ik je vertellen, wil je mij een keer proeven en uitproberen?
Sebina196804, 49 jaar · Brugge
-
EllenLopik, 47 jaar · Lopik
Goed geil zijn nergens vies van zijn, lekker een wilde kunnen zijn tijdens de seks. Lang kunnen uithouden, en goed kunnen
X Alissa, 48 jaar · Geleen
Ik ontmoet graag een persoon die een vriend of metgezel kan zijn. Ik vind het leuk om hier een vrijblijvende vriend te hebben.
WhosNexty, 46 jaar · Apeldoorn
Vul ik nog wel een keer in....
Xxmelisaxx, 45 jaar · Bruchterveld
Natuurlijk ben jij net zo geil of nog geiler als ik, lekker met jezelf aan het spelen, maar jouw pik wilt liever ook in een echt