Een avontuur is het altijd natuurlijk maar ik heb zin om daar nog meer werk van te maken. Echt lekker genieten en het mooiste eruit halen is mijn doel. Daar kunnen we samen voor gaan?
Gewoon jij en ik en elkaar beter leren kennen. Dat is waar ik op dit moment aan denk en denk nodig te hebben. Ben jij naar hetzelfde op zoek? Laten we er dan voor gaan en het samen ondervinden!
Ik ben op zoek naar een fatsoenlijke kerel die mijn vriendje voor een nacht wil worden. Geen vaste relatie. Ik wil dat je me neeemt in elke positie die je maar kunt bedenken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JouwMonaLisa, 49 jaar · Schalkwijk
Ik verlang naar een discrete man, woonplaats niet belangrijk, wel verzorgd, hygienisch en gezellig. heeft ervaring, of
Gina1968, 49 jaar · Zaventem
Leuke gezellige man die graag geniet met een dame van sex en af en toe eens een etentje samen
Pluimpke, 48 jaar · Middelburg
Je bent vrij of gebonden dat maakt mij niet uit het liefst wel een beetje borst haar en als het kan intiem geen haar..Of vraag
MimmieLove, 48 jaar · Almere
Op zoek naar een leuke man waarmee ik de juiste klik heb vriendschappelijk en wie weet dat open bloeit als een roos... Jij:
Keukenmeid, 49 jaar · De Heen
Mannen die wat te vertellen hebben....genieten van het leven... humor hebben, mailen leuk vinden op regelmatige basis
Torrejadores, 46 jaar · Hasselt
Liefst iemand bij mij in de buurt of toch in dezelfde provincie, ik heb niet veel zin om het hele land door te crossen om sex te