Een vriend die mijn maatje kan zijn, hij zal bereid zijn om bepaalde compromissen te sluiten om dicht bij me te komen, en soms hebben die te maken met manieren waarop mensen bereid zijn om het voor je op te nemen. Misschien moet hij zijn appartement schoner houden, dus er is eigenlijk ruimte voor mij daarbinnen ontstaan.
Ik zoek een serieuze contactpersoon, ik heb mij hier niet aangemeld voor de sekstoestanden en zou graag normale gesprekken met u willen voeren. Lief, eerlijk, betrouwbaar, leuke uitstraling en karakter zijn de enige eisen die ik heb. :-)
Ik hou van mannen ouder dan 18, ze zijn erg volwassen en weten hoe ze een meisje zoals ik moeten behandelen. Iemand die zich afvraagt ??wat mijn favoriete muziek is. Iemand die zo blij van me kan houden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HermieSingle, 49 jaar · Stabroek
Ik zoek een dame die op zoek is naar sexuele avontuurtjes
MoniSingle, 45 jaar · Kruiningen
Volgt
Heleen-XX, 48 jaar · Oostzaan
Een optimistische leuke man die geduld heeft met een spontane vrouw en samen met mij avonturen wilt beleven. En ook lief natuurlijk.
Tarutaru, 48 jaar · Emmen
Ik hoop hier een lieve man te vinden die ook positief in het leven staat en zich kan vinden in mijn profiel. Eerst maar een leuke
LlJessica, 46 jaar · Assen
Een man gelooft dat het leven mooi is als je van iemand houdt. Ik verwacht niet iemand die alleen ziet als een stuk vlees of iets
Jajaitsme, 45 jaar · Zandvliet
Innerlijk is iets waar ik echt naar op zoek ben, natuurlijk zou het erg fijn zijn zou je echt het perfecte plaatje voor mij zijn,