Ik ben hier om plezier met je te hebben, en als je genoeg passie hebt voor mij, waar wacht je dan nog op? Laten we deze droom snel werkelijkheid voor ons worden. Ik weet zeker dat dit zo lekker voor ons gaat worden dat we nooit meer anders willen.
Ik weet niet wat er in de toekomst zal gebeuren, maar ik wil in het leven gelukkig zijn door moedig te zijn en op zoek te gaan naar een geweldige kerel hier. Ik hoop het.
Ik wil graag een langdurige relatie of gezelschap met gelijkgestemde personen. Ik wil een enorm netwerk van verkoop- en adviesondersteuning, samenwerking en professionele groei. Ik heb meningen en inbreng van intelligent capabele mensen nodig.
Heel veel woorden kunnen nooit iemand omschrijven als je die persoon niet in de ogen kan kijken. Er zijn altijd wel wat dingetjes die je graag anders had gezien. Maar daar juist mee om te gaan lijkt me een mooie uitdaging.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marjann66, 50 jaar ·
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten
HayHay1967, 50 jaar · Melkwezer
Ik heb een man nodig die me lekker komt neuken zo nu en dan. Ik heb het nodig om weer een beetje gelukkig te worden. Ben je bereid
Bloemhaar, 50 jaar · Papekop
Jij wil ook maar al te graag dat verliefde gevoel weer eens hebben. Die kriebels en vlinders die wild vladderen en waar maar
Asianrose, 50 jaar · Olst
Lieve spontane man.
Lilsy, 54 jaar · Nieuwegein
Ga je me wat van je tijd geven? Als je me je tijd kunt geven, weet ik zeker dat dit gaat werken. Word je enthousiast over de dingen
Shannen196709, 50 jaar · Nederhasselt
Bent net als ik een reislustig type. Leuke ervaringen met elkaar wil delen en misschien wel eens een keer samen op reis te gaan.