Een man van mijn leeftijd want zo'n jonkie kan ik niet aan haha! Een vrijgezelle man net als hoe ik vrijgezel ben, je formaat lichaam doet er niet toe, ik vind alles prachtig..je bent goedlachs, gezellig en je kan genieten van een lekker glaasje wijn en een sigaretje na de seks. We hoeven niet uren door te gaan, maar wel meerdere sessies van een half uurtje zou geil zijn!
Ik weet niet wat er in de toekomst zal gebeuren, maar ik wil in het leven gelukkig zijn door moedig te zijn en op zoek te gaan naar een geweldige kerel hier. Ik hoop het.
Ik zoek iemand die het een uitdaging vind om mij in bed te krijgen. Jonger of ouder dat maakt me niets uit. Ik zie alles als een uitdaging. Ik wil je zuigen en je pik hard maken!