Een man van mijn leeftijd want zo'n jonkie kan ik niet aan haha! Een vrijgezelle man net als hoe ik vrijgezel ben, je formaat lichaam doet er niet toe, ik vind alles prachtig..je bent goedlachs, gezellig en je kan genieten van een lekker glaasje wijn en een sigaretje na de seks. We hoeven niet uren door te gaan, maar wel meerdere sessies van een half uurtje zou geil zijn!
Jij vermaakt jou zelf prima, maar mist het ook wel eens om iemand om jou heen te hebben. Altijd maar alleen thuis komen, een koud huis wat wel woonbaar is maar niet een thuis is.Jij bent toe aan die arm om jou heen, een vrouw om een leuk gesprek mee te hebben en mee te borrelen.
Heel veel woorden kunnen nooit iemand omschrijven als je die persoon niet in de ogen kan kijken. Er zijn altijd wel wat dingetjes die je graag anders had gezien. Maar daar juist mee om te gaan lijkt me een mooie uitdaging.
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.