Ik zoek een eerlijke en gezellige man, met een leuke uitstraling een goed karakter. Ik sta open voor alles, dus doe maar eens een leuke suggestie. En wie weet heb jij wel eens beet. ;-)
Een nette verzorgde man, met een tikkeltje prettig gestoord zijn net als ik. En die ook van het leven ken genieten, een levensgenieter dus. Ben je ook goed in het verleiden en alles eromheen, ik wacht dan zeker op jou!
Echte eisen als het bij een man die heb ik niet behalve dat je een respectvolle man bent die het fijn vind om het samen ook gezellig te houden. Verder heb je respect en ben je goed van begrip als ik ergens mee zou zitten
Jij vermaakt jou zelf prima, maar mist het ook wel eens om iemand om jou heen te hebben. Altijd maar alleen thuis komen, een koud huis wat wel woonbaar is maar niet een thuis is.Jij bent toe aan die arm om jou heen, een vrouw om een leuk gesprek mee te hebben en mee te borrelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MirnavanH, 54 jaar · Linden
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet
Findmeplease, 53 jaar · Harlingen
Je bent bereid om seks te hebben met een oudere vrouw zoals ik, je zult me steeds weer plezieren elke keer dat we seks hebben!
Groenevinger, 50 jaar · Bussum
Warmhartig, niet-materialistisch, houdt ook van de natuur, lekker voor de open haard zitten in de winter, in de zomer in
Mannenlover, 53 jaar · Roeselare
Een verzorgde en propere man, barstensvol van de energie en humor. Iemand die net als mij geniet van het plezante single leventje.
OfficeSexx, 50 jaar · Zeegse
Een man die zich goed kan kleden en ook in kan leven in een bepaalde rol. Dus een beetje inlevingsvermogen zou fijn zijn. Ook
Trissy3, 50 jaar · Leiderdorp
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd