Ik ben geïnteresseerd in een man die eerlijk en loyaal is. Ik hou ook van een heel eenvoudige man. En heb jij dezelfde interesse in mij? Ik wil een man die me gelukkig kan maken.
Iemand om een leuke toekomst mee op te bouwen. Mijn ideale match zou iemand zijn die reislustig is, die spontaniteit bezit en die absoluut niet zeeziek word aangezien ik uitkijk naar een romantische cruise die in onze toekomst ligt.
Jij vermaakt jou zelf prima, maar mist het ook wel eens om iemand om jou heen te hebben. Altijd maar alleen thuis komen, een koud huis wat wel woonbaar is maar niet een thuis is.Jij bent toe aan die arm om jou heen, een vrouw om een leuk gesprek mee te hebben en mee te borrelen.
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Miraopnieuw, 50 jaar · Herselt
Het alleen zijn, het alleen dingen doen en overal maar als enige alleen te zijn heb jij ook schoon genoeg van. Jij wilt graag
Asiana, 53 jaar · Uitgeest
Veelzijdige man, je houdt niet van thuis zitten maar lekker erop uit gaan vind je veel leuker. Het liefst met een lieve meid
LeiighX, 52 jaar · Meldert
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats
Grettas, 53 jaar · Bergambacht
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen
Juniey, 50 jaar · Nazareth
Ik zou graag een man willen ontmoeten die net zo kinky en zo geïnteresseerd is in seks, en natuurlijk is heeft het type
EchtwelJay, 53 jaar · Tervuren
Jij bent die leuke man die ook niet te groot is, het zou fijn zijn als we wat dat betreft een beetje in verhouding zijn qua lengte.