Ik wil graag een langdurige relatie of gezelschap met gelijkgestemde personen. Ik wil een enorm netwerk van verkoop- en adviesondersteuning, samenwerking en professionele groei. Ik heb meningen en inbreng van intelligent capabele mensen nodig.
Ik weet niet wat er in de toekomst zal gebeuren, maar ik wil in het leven gelukkig zijn door moedig te zijn en op zoek te gaan naar een geweldige kerel hier. Ik hoop het.
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren. Die spanning maakt het nog geiler toch? Ik zal jouw pik het grootst mogelijke genot geven.
Misschien wil jij wel samen met mij eerst lekker hapje eten, een drankje doen en daarna mijn droom in vervulling brengen en met mij genieten van een stoute rollenspel. Denk je dat je durft met mij, dan hoor ik graag van jou.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Asianrose, 50 jaar · Olst
Lieve spontane man.
Merlebaarn, 52 jaar · Oudenaarde
Ik zou t leuk vinden weer iemand tegen te komen met wie je " die speciale klik " hebt, lekker verliefd te worden,af
Maakikkans1966, 51 jaar · Deurne
Je bent heet en gewillig maar ook een beetje dominant? Je vind het niet erg dat ik niet hier geboren ben en wil eens een ander
RitaLin, 52 jaar · Alphen
-
Zonietdantoch, 54 jaar · Ransdaal
Aangezien respect voor een ander bij mij altijd op de eerste plaats staat zou ik het fijn vinden als jij ook zo bent. Jij bent
X -Anne- X, 53 jaar · Vroomshoop
Ik wil niet dat jij en ik zo in elkaar opgaan dat we alles vergeten wat in ons leven belangrijk is zoals familie, vrienden, dromen,