Je durft voor jezelf op te komen en vind niet alles zomaar goed. Je geeft tegengas maar slaat daar niet in door. Jaloers ben je niet en je geniet ook van een avondje naar de kroeg.
Jij vermaakt jou zelf prima, maar mist het ook wel eens om iemand om jou heen te hebben. Altijd maar alleen thuis komen, een koud huis wat wel woonbaar is maar niet een thuis is.Jij bent toe aan die arm om jou heen, een vrouw om een leuk gesprek mee te hebben en mee te borrelen.
Vind jij buitenseks ook zo heerlijk? Laat het mij weten en dan kunnen wij gaan afspreken, en misschien als het bevalt kunnen we het vaker gaan doen.
1965-xAnna, 52 jaar · Hoogezand
♥ Groningen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik ben hier om plezier met je te hebben, en als je genoeg passie hebt voor mij, waar wacht je dan nog op? Laten we deze droom snel werkelijkheid voor ons worden. Ik weet zeker dat dit zo lekker voor ons gaat worden dat we nooit meer anders willen.