Iemand om een leuke toekomst mee op te bouwen. Mijn ideale match zou iemand zijn die reislustig is, die spontaniteit bezit en die absoluut niet zeeziek word aangezien ik uitkijk naar een romantische cruise die in onze toekomst ligt.
Jij bent een echte minnaar, een pleaser en gaat voor het genot van de vrouw. Ik vind het lekker als jij goed kunt masseren. Gebonden of niet maakt voor sex niets uit, alles blijft tussen ons. Ik heb een voorkeur voor intiem geschoren mannen die een mooie uitstraling hebben.
1965-xAnna, 52 jaar · Hoogezand
♥ Groningen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik ben hier om plezier met je te hebben, en als je genoeg passie hebt voor mij, waar wacht je dan nog op? Laten we deze droom snel werkelijkheid voor ons worden. Ik weet zeker dat dit zo lekker voor ons gaat worden dat we nooit meer anders willen.