Ik zoek een eerlijke en gezellige man, met een leuke uitstraling een goed karakter. Ik sta open voor alles, dus doe maar eens een leuke suggestie. En wie weet heb jij wel eens beet. ;-)
Ook op zoek naar een leuke relatie. Ik zie vrij veel mannen, en vrouwen ook trouwens, die duidelijk iets zoeken naast een al bestaande relatie, maar ik wil je echt voor mij alleen! Haha, ik ben slecht in delen, vind het ook echt zooooo irri als iemand bijv. van mijn bord mee eet, haha.
Misschien wil jij wel samen met mij eerst lekker hapje eten, een drankje doen en daarna mijn droom in vervulling brengen en met mij genieten van een stoute rollenspel. Denk je dat je durft met mij, dan hoor ik graag van jou.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Love2Roleplay, 50 jaar · Etten-Leur
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films.
Cinemakepakken, 50 jaar · Deurne
Een plezante man en een beetje een romanticus met een passie voor de cinema.
Theaa, 51 jaar · Genemuiden
Een nette heer dus, ook qua kleding en uiterlijke verzorging maar ook qua sociale omgang met mij en anderen. Je hebt normen
Asianrose, 50 jaar · Olst
Lieve spontane man.
AutoSeksDate, 50 jaar · Keerbergen
Je moet wel lekker geil zijn en zin hebben om het ook buiten te doen. Je moet wel een sexy lijf hebben en weten hoe je een vrouw
Bibliothecaris, 54 jaar · Lelystad
Bij deze indien ik jou interesse gewekt heb hoop ik dat je snel contact opneemt met me.