Iemand om een leuke toekomst mee op te bouwen. Mijn ideale match zou iemand zijn die reislustig is, die spontaniteit bezit en die absoluut niet zeeziek word aangezien ik uitkijk naar een romantische cruise die in onze toekomst ligt.
Echte eisen als het bij een man die heb ik niet behalve dat je een respectvolle man bent die het fijn vind om het samen ook gezellig te houden. Verder heb je respect en ben je goed van begrip als ik ergens mee zou zitten
Als je wilt dat we van elkaar genieten, dan hoop ik dat je de beste voor me kunt zijn. Ik ga ervoor zorgen dat we een goede tijd zullen hebben als we elkaar ontmoeten.
Je durft voor jezelf op te komen en vind niet alles zomaar goed. Je geeft tegengas maar slaat daar niet in door. Jaloers ben je niet en je geniet ook van een avondje naar de kroeg.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mashah, 51 jaar · Kortrijk
Je bent geen preutse man of een man die het alleen maar op een bed wil doen en verder nergens anders. Als je het nog niet hebt gedaan,
Annna19671015, 50 jaar · Terneuzen
Jij bent single, en je bent er aan toe om je in een nieuw avontuur te storten met een leuke en gezellige vrouw. Je bent lief en
Psvgirl, 54 jaar · Schagen
Een te gek leuke man, ik zou zeggen verras me en laat mij maar zien wie jij werkelijk bent.
19Stella66, 51 jaar · Lommel
Ik ben op zoek naar een eerlijke, ondeugende en trouwe, liefhebbende man. Wie wil me ontmoeten en op een date met mij zijn.
Saskiaopzoek, 52 jaar · Lochristi
Een leuke man gezocht, die met mij mee wilt naar partijtjes en feestjes. iemand die volop wilt genieten en dat samen met mij
Gwwwen, 53 jaar · Hoogblokland
Zin in een wilde nacht? Ik ben misschien wat ouder, maar daar merk je niks van.