Ik ben op zoek naar een man die van seks houdt, wat er ook gebeurt. Zelfs als je getrouwd bent en op zoek bent naar een buddy, ben ik er voor je. We kunnen de beste tijden in bed hebben en ook geil zijn.
Een man van mijn leeftijd want zo'n jonkie kan ik niet aan haha! Een vrijgezelle man net als hoe ik vrijgezel ben, je formaat lichaam doet er niet toe, ik vind alles prachtig..je bent goedlachs, gezellig en je kan genieten van een lekker glaasje wijn en een sigaretje na de seks. We hoeven niet uren door te
Je durft voor jezelf op te komen en vind niet alles zomaar goed. Je geeft tegengas maar slaat daar niet in door. Jaloers ben je niet en je geniet ook van een avondje naar de kroeg.
Alles discreet ik ben getrouwd en misschien jij ook wel, beiden willen wij onze partner niet kwijt en dat hoeft ook niet, leuke vriendschap met fijne momenten dat zoeken wij beiden, wil je daar voor gaan geef het dan een kans