Je bent interessant, hebt een groot gevoel voor humor en wilt mij beter leren kennen. Ik heb iets voor mannen met lang haar of iemand met die sjofele blik, ik kan er gewoon niets aan doen. Je bent geïnteresseerd in het maken van vrienden. En als je denkt dat we compatibel zijn.
Ik ben op zoek naar een neukvriend, heet, geil en open voor dit soort relaties. Ik vind dat we discreet, eerlijk tegen elkaar en ook lollig moeten zijn.
Jij vermaakt jou zelf prima, maar mist het ook wel eens om iemand om jou heen te hebben. Altijd maar alleen thuis komen, een koud huis wat wel woonbaar is maar niet een thuis is.Jij bent toe aan die arm om jou heen, een vrouw om een leuk gesprek mee te hebben en mee te borrelen.
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren. Die spanning maakt het nog geiler toch? Ik zal jouw pik het grootst mogelijke genot geven.