Als je ook plezier maakt dan ben je aan het juiste adres. Het moet leuk zijn en blijven maar als je serieus moet zijn dan moet dat ook lukken. Ik beweer niet dat ik supervolwassen ben maar als het erop aankomt ben ik dat wel en dat is iets dat ik bij een kerel ook wil terugzien. Je ziet er leuk en schattig uit ;-)
Ik wil graag een langdurige relatie of gezelschap met gelijkgestemde personen. Ik wil een enorm netwerk van verkoop- en adviesondersteuning, samenwerking en professionele groei. Ik heb meningen en inbreng van intelligent capabele mensen nodig.
Je houd van anaal oraal en alles wat we dan zo samen even kunnen bedenken, je vind het niet erg dat ik gebonden ben en het liefste thuis in eigen bed de sex zou bedrijven,