Ik wil een man die me laat voelen dat ik mezelf kan zijn. Praat over gelijk wat en doen wat ik wil. Ook wordt een gemeend compliment altijd gewaardeerd.
Alles discreet ik ben getrouwd en misschien jij ook wel, beiden willen wij onze partner niet kwijt en dat hoeft ook niet, leuke vriendschap met fijne momenten dat zoeken wij beiden, wil je daar voor gaan geef het dan een kans
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
Ik ben geïnteresseerd in een man die eerlijk en loyaal is. Ik hou ook van een heel eenvoudige man. En heb jij dezelfde interesse in mij? Ik wil een man die me gelukkig kan maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
OmgGouda, 50 jaar · Gouda
altijd moeilijk om hier iets nuttigs in te vullen, maar te beginnen moet je wel bespraakt zijn, sociaal, open, eerlijk en
Love2Roleplay, 50 jaar · Etten-Leur
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films.
Chara, 52 jaar · Beverwijk
gezellige man met humor, die niet claimt, een maatje, respectvol
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen
Aaryn, 52 jaar · Assen
Welke man vind het ook zo geil om samen onder de douche te staan?