Jij staat er voor open om mij serieus te leren kennen. Een vakantie kun jij waarderen en ook geniet jij van een intiem diner voor twee of een avondje bridge bijvoorbeeld.
Je durft voor jezelf op te komen en vind niet alles zomaar goed. Je geeft tegengas maar slaat daar niet in door. Jaloers ben je niet en je geniet ook van een avondje naar de kroeg.
Je houd van anaal oraal en alles wat we dan zo samen even kunnen bedenken, je vind het niet erg dat ik gebonden ben en het liefste thuis in eigen bed de sex zou bedrijven,
Je moet romantisch en lief zijn, ik wil niet dat je verliefd op me wordt. Ik wil gewoon een neukmaatje. Je hoeft me niet geweldig te behandelen, maar me gewoon een goede tijd geven. Laten we van elkaar genieten en verder niet moeilijk doen.