Je hoeft niet persé gebonden te zijn maar het mag wel, op die manier weet ik dat je geen relatie met me wil ;) Als jij seks of spanning tekort komt thuis, ben ik meer dan happy om het jou te geven. Voordeel voor jou: je krijgt geen gezeur of geklaag aan je hoofd van mij. Vooordeel voor mij: ik word lekker verwend. Toch een mooie deal lijkt mij?
Ik zoek iemand die het een uitdaging vind om mij in bed te krijgen. Jonger of ouder dat maakt me niets uit. Ik zie alles als een uitdaging. Ik wil je zuigen en je pik hard maken!
Ik ben geïnteresseerd in een man die eerlijk en loyaal is. Ik hou ook van een heel eenvoudige man. En heb jij dezelfde interesse in mij? Ik wil een man die me gelukkig kan maken.
Iemand om een leuke toekomst mee op te bouwen. Mijn ideale match zou iemand zijn die reislustig is, die spontaniteit bezit en die absoluut niet zeeziek word aangezien ik uitkijk naar een romantische cruise die in onze toekomst ligt.