Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
Ik wil graag een langdurige relatie of gezelschap met gelijkgestemde personen. Ik wil een enorm netwerk van verkoop- en adviesondersteuning, samenwerking en professionele groei. Ik heb meningen en inbreng van intelligent capabele mensen nodig.
Jij bent een echte minnaar, een pleaser en gaat voor het genot van de vrouw. Ik vind het lekker als jij goed kunt masseren. Gebonden of niet maakt voor sex niets uit, alles blijft tussen ons. Ik heb een voorkeur voor intiem geschoren mannen die een mooie uitstraling hebben.
Mellliee, 51 jaar · Foxhol
♥ Groningen ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik heb geen zin in een date voor één keer. Als ik hier een man zou ontmoeten dan hoop ik dat het iets van lange duur kan worden. Daarom hoeft het niet meteen een vaste relatie te zijn, ik ben ook al tevreden met een goede vriend om wat leuke dingen te gaan doen samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cheerikoke13, 52 jaar · Diest
Volgt
Brugstarwebier, 50 jaar · Brugge
Ik heb helemaal geen eisen...
Minanci, 54 jaar · Schijndel
Ik hoop je hier te vinden, bij voorkeur ben je groot en stevig en kun je je vinden in wat ik hierboven geschreven heb. Aanvullingen
Rhodett, 51 jaar · Sint-Niklaas
Als u mijn profiel heeft gelezen, met name het stukje Over Mij, en mijn profiel spreekt u aan? Dan hoor ik graag spoedig van
MariskaFe, 50 jaar · Walshoutem
Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet
AutoSeksDate, 50 jaar · Keerbergen
Je moet wel lekker geil zijn en zin hebben om het ook buiten te doen. Je moet wel een sexy lijf hebben en weten hoe je een vrouw