Echte eisen als het bij een man die heb ik niet behalve dat je een respectvolle man bent die het fijn vind om het samen ook gezellig te houden. Verder heb je respect en ben je goed van begrip als ik ergens mee zou zitten
Je durft voor jezelf op te komen en vind niet alles zomaar goed. Je geeft tegengas maar slaat daar niet in door. Jaloers ben je niet en je geniet ook van een avondje naar de kroeg.
Jij vermaakt jou zelf prima, maar mist het ook wel eens om iemand om jou heen te hebben. Altijd maar alleen thuis komen, een koud huis wat wel woonbaar is maar niet een thuis is.Jij bent toe aan die arm om jou heen, een vrouw om een leuk gesprek mee te hebben en mee te borrelen.
Ik weet niet wat er in de toekomst zal gebeuren, maar ik wil in het leven gelukkig zijn door moedig te zijn en op zoek te gaan naar een geweldige kerel hier. Ik hoop het.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Florathefemale, 53 jaar · Elkenrade
Als je ook opzoek bent naar liefde, dan ben ik hier voor jou. Stuur me een berichtje , en misschien zijn we wel voor elkaar gemaakt.
SingleMonique, 53 jaar · Hasselt
Mannen hoeven niet te loeren op een relatie, om kans te maken op mijn vermogen. Ik ben alleen op zoek naar iets seksueels, zonder
Joke6, 52 jaar · Zwolle
volgt
Kg1212, 51 jaar · Alkmaar
volgt
Miekkaelah, 50 jaar · Ossenisse
Ik ga ervoor zorgen dat dit het begin wordt van iets geweldigs en leuks voor ons. Ik weet zeker dat we zullen genieten van alle