Reizen naar een nieuwe plaats is een must! En we zullen eten meenemen. Ik krijg altijd honger op willekeurige tijden. Ik hoop dat je geen probleem hebt met sterke vrouwen, want ik heb geen probleem met sterke mannen!
Als je wilt dat we van elkaar genieten, dan hoop ik dat je de beste voor me kunt zijn. Ik ga ervoor zorgen dat we een goede tijd zullen hebben als we elkaar ontmoeten.
1965-xAnna, 52 jaar · Hoogezand
♥ Groningen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik ben hier om plezier met je te hebben, en als je genoeg passie hebt voor mij, waar wacht je dan nog op? Laten we deze droom snel werkelijkheid voor ons worden. Ik weet zeker dat dit zo lekker voor ons gaat worden dat we nooit meer anders willen.
Wie weet ben jij wel mijn juiste mannetje! Als jij net als ik zin heb in een relatie zonder drama stuur mij dan snel een berichtje. Des te eerder wij kunnen beginnen elkaar te leren kennen. Ik kan bijna niet wachten op jou, maar ik zal wel moeten.
Ik wil graag een langdurige relatie of gezelschap met gelijkgestemde personen. Ik wil een enorm netwerk van verkoop- en adviesondersteuning, samenwerking en professionele groei. Ik heb meningen en inbreng van intelligent capabele mensen nodig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kriebelz, 51 jaar · Bussum
Je bent een man die weet wat het is een rugzakje te hebben. Het leven wil je nieuw leven inblazen en je wilt genieten, maar dan
Sophia64, 53 jaar · Yerseke
Ik hou van een man die een woord van eer heeft en niet bang is om zijn ware gevoelens te tonen, kan me urenlang nat maken zonder
Zonietdantoch, 54 jaar · Ransdaal
Aangezien respect voor een ander bij mij altijd op de eerste plaats staat zou ik het fijn vinden als jij ook zo bent. Jij bent
Marie 1966, 51 jaar · Woerden
Ik ben op zoek naar een man om een leuke toekinst tegemoet te gaan
Kathh66, 51 jaar · Haelen
Je bent een goed gemanierde gentleman met het hart op de juiste plaats en je bent ook op zoek naar een vriendschap die kan evolueren
Mo19651965, 52 jaar · Utrecht
Je hebt niet perse wensen en kunt lekker genieten van het moment. Leuke , lieve, grappig, klein, groot het maakt allemaal