Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam aanraakt. Een man die single is.
Word je als nieuwsgierig naar mijn wilde en ondeugende kant en zou je dat willen proeven? Dan hoop ik dat wij snel in contact kunnen komen, de spanning op kunnen voeren en samen voor een lekker heet feestje kunnen gaan.
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden.
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten. Ik ben klaar voor een goede tijd met je
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MAlonx0x0, 56 jaar · Soesterberg
Thuis is alles maar leeg en stil. Nu hoop ik via hier iemand te vinden. Die die stilte op wil vullen en mij weer wat warmte wil
Giraffe, 58 jaar · Leiderdorp
wil ik een stapje verder zetten en misschien kan dat met jou.Ik ben echt op zoek naar een serieuze man. Natuurlijk ook met gevoel
Beike1960, 57 jaar · Havelte
Ik zoek iemand voor een nieuwe start en ik hoop dat ik dat ene vonkje hier zou kunnen vinden. Ik ben in eerste instantie op zoek
Lady1957, 59 jaar · Sneek
ja kom en vraag ik heb wel moeite om lang te lopen dan gebruik ik mn opklapbaare rollater en ben gek op mn hond en kat
Vivvy62, 55 jaar · Edam
Ik zou blij zijn met een man die positief in het leven staat, onafhankelijk en vastberaden is om succesvol te zijn in het leven.
Gerdadev, 57 jaar · Groede
Je stelt niet te veel vragen, maar bent makkelijk in de omgang.