Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam aanraakt. Een man die single is.
Je bent bereid om vrijwilligerswerk te doen. Je brengt me naar enkele parken of een dierentuin, mijn favoriete plek om te bezoeken en te daten. Je houdt van dieren en een dierenliefhebber, net als ik.
Iemand die alles op een rijtje heeft als het op geld op aankomt. Ontspannen en met een goed gevoel voor humor, zodat we ons niet snel vervelen. Ter wille van mij hoef je ook niet meer discreet te zijn.
Je bent een leuke man, jong of oud die de uitdaging aan kan en mij probeert de verleiden. Daarnaast ben je net zo hip als mij en kun je wel eens tegen een grapje. Waarschuwing: ik kom soms nogal snel uit de hoek met gewaagde opmerkingen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Goldieeh, 58 jaar · Abcoude
Ik ben op zoek naar een naburige sekspartner. Ik wil een jongen die spraakzaam en grappig is. Ik zoek een wijze en toffe man,
Buscherhof, 57 jaar · Goes
je bent een nette heer, je houd niet van roken en drinkt niet al te veel..Dan ben je hier goed,
Cougargir690415, 59 jaar · Dikkele
Leeftijd maakt niet uit het gaat om plezier en lol in het leven!
R06yn, 55 jaar · Gijverinkhove
Wil je plezier hebben of heb je iets anders in je gedachten? Ik wil alles hebben en samen plezier maken. Het is zo'n zegen en
X Monroe , 57 jaar · Yerseke
Ik ben er vrij zeker van dat we op dit moment iets hebben om naar uit te kijken. Ik zal alles voor je doen en je zult niet teleurgesteld
Violet 1962, 56 jaar · Loonbeek
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die