Al ben je niet uit op mijn geld, je vindt het wel leuk om je te laten verwennen door een rijke dame. Een etentje een avondje naar het theater of gewoon een weekendje weg.
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt. Staat sterk in je schoenen, niet dominant omdat je weet dat we op gelijkwaardige voet horen te leven en elkaar juist kunnen aanvullen, wat veel mooier is. Een echte rots in de branding,
Ik zoek een man die respectvol en lief is. Iemand die echt mijn vriend kan zijn, samen wil dineren en mij kan laten lachen. Een onafhankelijke man die allesbehalve saai is.
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die het leuk vind me mee uit te nemen en samen op ontdekking te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rabarbera, 57 jaar · Bergeijk
Als je maar veel zin hebt
Mayyaah, 59 jaar · Kuinre
Jij bent eerlijk en als je iets niet leuk zou vinden zou je me dat gewoon vertellen. Het is niet de bedoeling dat je de hele tijd
Lillyflowerr, 59 jaar · Hoofddorp
Een type man die een vrouw wilt vinden die altijd klaarstaat om naar hem te luisteren. Man die niet bang is om zijn hart te volgen.
Joyce-48, 57 jaar · Rosmalen
ik ben dik en val op grote mannen
GrannyHoliday, 58 jaar · Heuvelland
Ben je geïnteresseerd in de dingen die ik voor je kan doen? Ik zal alles doen wat je me vraagt. Ik wil dat je wat tijd en energie
Snoepie1958, 59 jaar · Wetteren
wie intrese heeft als bi vrouwtje laat maar gerust een berichtje achter .