Laat je eens gaan, ga eens helemaal los. Dat doen wij namelijk ook. Niet iedereen daar is single maar ze zijn er wel. Dus je kunt eigenlijk alle kanten op. Ik heb de voorkeur voor pijpen maar wie weet is dat juist wat je zoekt.
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die het leuk vind me mee uit te nemen en samen op ontdekking te gaan.
Je in bent om gewoon zo af en toe eens gezellig af te spreken. Elkaar fotograferen voor de hobby en ons eigen archief. Dus niet voor andere zichtbaar. Het discreet is
Je bent een vriendelijke volwassen man, je bent een echte heer en is altijd aardig tegen me, ik laat me niet voor de gek houden en laat me alsjeblieft op je kunnen rekenen, want ik ben al enthousiast dus ik wacht nu op jou!
Iemand die alles op een rijtje heeft als het op geld op aankomt. Ontspannen en met een goed gevoel voor humor, zodat we ons niet snel vervelen. Ter wille van mij hoef je ook niet meer discreet te zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tattoodame, 56 jaar · Heerlen
Je bent wel een beetje stoer of beschermend, je krijgt en geeft graag tegengas en laat zeker niet over je heen lopen. Het is
Traveller195810, 59 jaar · Vasse
Jij mag je verhaal bij me kwijt. Daar is t veilig.
Ketske, 59 jaar · Aalst
Als je niets te vertellen hebt, reageer niet aub. Heb je alleen fotos van je geslachtsdelen wees dan even origineel. Ik wil
RosanneUp, 56 jaar · Hengelo
Snap je mijn passie en lijkt het je leuk om die met mij te delen? Ik ben benieuwd of er mannen zijn die net als ik hiervan houden.
SuperGilf60, 58 jaar · Meldert
Een echte man die van het leven geniet,dat is waar ik naar op zoek ben. Een man die weet wat een vrouw geweldig vind en daar op
BijnaVrij, 55 jaar · Dwingeloo
Nu ik vaker thuis zit, ken ik wel wat gezelschap gebruiken. Natuurlijk niet alleen thuis zitten ouwehoeren, maar ikzelf