Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend wil zijn om samen iets leuks te gaan doen ?
Word je als nieuwsgierig naar mijn wilde en ondeugende kant en zou je dat willen proeven? Dan hoop ik dat wij snel in contact kunnen komen, de spanning op kunnen voeren en samen voor een lekker heet feestje kunnen gaan.
Ik wil een man vinden die daar net zo over denkt zodat we er echt mooie tijden uit kunnen halen. Echt alleen maar genieten van wat er komen gaat is een must. Daar gaan we samen werk van maken. Ik weet dat dat goed moet komen!
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk. Wil iemand voor mij alleen.
Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes in heeft om bij mij te doen. Zoals ik al zei, mij is niks te veel en zo moet jij ook zijn! LEKKER VIES!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
EmmaLief620308, 55 jaar · Apeldoorn
Ben jij een single man die het wel leuk vind om eerst een vriendschap op te bouwen en als de klik er is te zien wat er allemaal nog
Kellyhier, 58 jaar · Brugge
Je bent een mooie aantrekkelijke man. Je bent vooral heel vrolijk en altijd optimistisch. Je houdt van natuur en katten..
Agnesthelove, 57 jaar · Wijchmaal
Als je goed in bed bent, dan zal ik dat waarderen. Ik zal er alles voor doen om mijn partner een geile tijd te bezorgen. Je zult
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief
Indy600, 58 jaar · Venray
Je leerde omgaan met mijn onvolkomenheden en waardeerde mijn tekortkomingen omdat ik gewoon niet perfect ben Ik hou van
Yvonne62, 55 jaar · Hilversum
ben benieuwd of ze nog bestaan, die leuke ,lieve ,eerlijke oprechte mannen , graag een grote stevige, knuffelbeer