Hoe zou jij het vinden om bij mij achter op de motor te springen en naar een mooi natuurgebied ergens in Nederland of Belgie te rijden? Daar kunnen we heerlijk wandelen tot wij elkaar goed genoeg hebben leren kennen. En dan een keuze maken of wij elkaar vaker gaan zien of hierna nooit meer. Ik denk het wel en jij ...?
Je bent bereid om vrijwilligerswerk te doen. Je brengt me naar enkele parken of een dierentuin, mijn favoriete plek om te bezoeken en te daten. Je houdt van dieren en een dierenliefhebber, net als ik.
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die het leuk vind me mee uit te nemen en samen op ontdekking te gaan.
Ben je alleenstaand en ben je ook op zoek naar een maatje? We doen wat we willen en dat is ook zo leuk. Laten we doen wat we het leukst vinden. Denk je ook hieraan?