Ik heb nu een paar datingsites geprobeerd, maar deze is lijkt me geweldig! Ik ben hier enkel op zoek naar een leuke date. Ik zoek een man met een goed karakter om vrienden mee te worden en misschien meer.
Direct en klaar voor wat actie. Geen zinloze mailconversatie want het is niet de bedoeling dat we een band krijgen, ik kick er op als ik seks heb met een vreemde man. Ok, je naam mag je me wel vertellen ;)
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt. Staat sterk in je schoenen, niet dominant omdat je weet dat we op gelijkwaardige voet horen te leven en elkaar juist kunnen aanvullen, wat veel mooier is. Een echte rots in de branding,
Ik wil weer heerlijke vlinders in mijn buikje voelen. Maar ik wil dat gevoel bij jou ook los maken natuurlijk. Heb jij zin om samen wat moois op te bouwen?