Wat ik zoek? Ik zoek een man tussen de 25 en 45 jaar. Een man bij voorkeur woonachtig in de buurt van breda (en als je echt leuk bent mag je ook wat verder wonen dan stap ik gewoon in de auto) Een man die het gezellig met me wil maken, of je gebonden bent of ongebonden maakt me niet uit. Je houdt van speeltjes en wilt mijn lichaam begeren! Ik heb zelf ook veel te geven, ben goed in lange geile massages en ben gek op sex met speeltjes en niet alleen voor mij als je begrijpt wat ik bedoel. Mag ik een mailtje van je verwachten? Ik sta al te popelen om echt samen te zijn (als je bij deze oproep past tenminste)
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die het leuk vind me mee uit te nemen en samen op ontdekking te gaan.
Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent niet ouder dan 75 en zeker niet jonger dan 40..
Ik wil graag een dominante man die mij zegt wat ik moet doen en welke houding ik voor een bepaald standje moet aannemen. Je moet wel enigszins sterk genoeg kunnen zijn om mij op te tillen en mijn kutje naar jouw mond te brengen om daar heerlijk aan mijn kutje te gaan slurpen tot ik in jouw mond ga squirten!