Als je iemand zoekt die goed voor je zal zijn, dan ben ik degene naar wie je op zoek bent. Ik weet zeker dat we veel dingen samen kunnen doen. Laten we deze speciaal voor ons maken.
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden.
Ik wil een man vinden die daar net zo over denkt zodat we er echt mooie tijden uit kunnen halen. Echt alleen maar genieten van wat er komen gaat is een must. Daar gaan we samen werk van maken. Ik weet dat dat goed moet komen!
Je bent een leuke man, jong of oud die de uitdaging aan kan en mij probeert de verleiden. Daarnaast ben je net zo hip als mij en kun je wel eens tegen een grapje. Waarschuwing: ik kom soms nogal snel uit de hoek met gewaagde opmerkingen!
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt. Staat sterk in je schoenen, niet dominant omdat je weet dat we op gelijkwaardige voet horen te leven en elkaar juist kunnen aanvullen, wat veel mooier is. Een echte rots in de branding,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Femke600825, 57 jaar · Genk
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet.
Zangeres, 56 jaar · Mechelen
Ik zoek een man die mij weer kan laten leven, het verschrompelde bloem in mijn hart weer kan opbloeien, het vuur en de passie
RegioAmsterdam, 59 jaar · Amsterdam
Mannen ontmoeten in een kroeg werkt echt niet meer, dit lijkt mij een prima alternatief
Jolandina, 58 jaar · Berlare
U bent een nette man met manieren, u weet zich in alle gelegenheden correct te gedragen. U hebt gevoel voor humor maar treedt
Dinolia123, 56 jaar · Arnhem
Mentaal-emotionele afstemming. Een man met een inhoudelijk profiel, niet plat en binnen de grenzen van de aangeven leeftijd,
HetemilfKyra, 59 jaar · Nagele
Je bent jong en je wilt echt bewust een oudere vrouw. Ervaring heb je genoeg of je wil van mij dingen leren andersom kan ook want