Ik ben op zoek naar een man die eerlijk is en die graag geniet van het dagelijkse leven. Ik geef niet om de leeftijd, omdat het het minst belangrijk is als ik iemand kan ontmoeten.
BabyHolly, 58 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam aanraakt. Een man die single is.
MaseeSexxy, 56 jaar · Veendam
♥ Groningen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Een man die aardig is, maar ook een beetje ondeugend, die me gaat uitdagen voor een date en mijn vriend wordt! Ik ben nu vrij om alles te doen en ik hoop dat jij dat ook bent!
Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal. Ik wil alleen weten of we dat voor elkaar kunnen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Esthees, 56 jaar · Emmeloord
Ik heb een man nodig die op deze volwassen vrouw kan letten. Ik ben op zoek naar een volwassen man, die graag mijn partner in
Asshleyy, 55 jaar · Deurze
Ik ben op zoek naar een man, vrolijk, romantisch, aanhankelijk en lief. Die graag zijn partner verwent. Ik hou van een romantische
Metdetijd, 59 jaar · Yerseke
Als jij niet vindt dat ik te oud ben om me nog op een datingsite te plaatsen, jij mij nog altijd aantrekkelijk vindt en jij simpelweg
Chantal22195908, 57 jaar · Berkel en Rodenrijs
Dag leuke man! Heb jij het motto, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd? Dan lijkt het mij leuk om jou te leren kennen,
Marjan20172017, 58 jaar · Emmen
Volgt
GetYouAlone, 57 jaar · Ermelo
Een leuke man die voor leuke dingen openstaat, trouw is, een vrouw graag kan zien en ook wel van humor houdt.