Ik wil graag een dominante man die mij zegt wat ik moet doen en welke houding ik voor een bepaald standje moet aannemen. Je moet wel enigszins sterk genoeg kunnen zijn om mij op te tillen en mijn kutje naar jouw mond te brengen om daar heerlijk aan mijn kutje te gaan slurpen tot ik in jouw mond ga squirten!
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar. Heb je interesse dan zou ik graag willen dat je mij een mail stuurt voor een afspraak.
Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes in heeft om bij mij te doen. Zoals ik al zei, mij is niks te veel en zo moet jij ook zijn! LEKKER VIES!
Teleurstellingen doe ik niet aan, we gaan voor wat wij lekker vinden en waar wij achter staan. Ik wil best wel wandelen of een heerlijk diner hebben als jij daar ook werk van wil maken. Of denk je aan een ander plan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jasmijnn, 56 jaar · Elburg
Gewoon een lieve man die ook weer iets aan zijn leven wil toevoegen. Die het zat is om alleen thuis te komen en die zich weer geliefd
--FRNCSCA--, 56 jaar · Broekom
Je wilt geen spelletjes spelen en je bent hier om een ??serieuze partner te vinden. We moeten samenkomen om te bespreken wat
Eenvantweeling, 59 jaar · Milsbeek
Een leuke lieve man die nog genoeg energie over heeft om gezellige dingen te doen.
LadyAnnet, 55 jaar · Vogelwaarde
Natuurlijk hoop ik ook dat je mij goed gaat behandelen als we elkaar ontmoeten. Ik ben iemand die er altijd is als je het nodig
Maastreech, 57 jaar · Maastricht
Je moet wel van de natuur houden of er toch wel tegen kunnen hahaha
NaughtyDuo2, 58 jaar · Haaksbergen
Ik wil graag in contact komen met mannen die mij de ins en outs willen leren over SM (soft) en bondage. Daarnaast sta ik open