Ik wil graag een dominante man die mij zegt wat ik moet doen en welke houding ik voor een bepaald standje moet aannemen. Je moet wel enigszins sterk genoeg kunnen zijn om mij op te tillen en mijn kutje naar jouw mond te brengen om daar heerlijk aan mijn kutje te gaan slurpen tot ik in jouw mond ga squirten!
Ik wil een man vinden die daar net zo over denkt zodat we er echt mooie tijden uit kunnen halen. Echt alleen maar genieten van wat er komen gaat is een must. Daar gaan we samen werk van maken. Ik weet dat dat goed moet komen!
Een man voor een lekkere date. geen romantiek, geen lange sloop relatie waar wij allebei onder gaan lijden. simpel op een aparte locatie. voor meerdere keren. Hygiene en discretie staat boven aan je lijst
Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal. Ik wil alleen weten of we dat voor elkaar kunnen zijn.
BabyHolly, 58 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam aanraakt. Een man die single is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
X-Laurel, 55 jaar · Utrecht
Ik hoop dat we nu voor het beste gaan, dat we elkaars zielsverwanten zijn en doen wat we leuk vinden in het leven. Er valt zoveel
Mallorca, 58 jaar · Lelystad
Dit is vrij in te vullen door een geinteresseerde man
Mla, 57 jaar · Blankenberge
volgt
Rosemyn, 58 jaar · Sint-Niklaas
Ben jij de juiste partner die ik zoek? Heb je interesse of spreekt mijn pagina jou aan, dan wacht ik met smart op jouw bericht
Evelientje14, 58 jaar ·
volgt
Kaya, 56 jaar · Kerkrade
Dierenliefhebber, serieus. Ongeveer dezelfde hobby' als ik heb.