Je bent een leuke man, jong of oud die de uitdaging aan kan en mij probeert de verleiden. Daarnaast ben je net zo hip als mij en kun je wel eens tegen een grapje. Waarschuwing: ik kom soms nogal snel uit de hoek met gewaagde opmerkingen!
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten. Ik ben klaar voor een goede tijd met je
Je wilt niet perse een relatie, je staat open voor meer dan seks alleen.
Yfke1959, 58 jaar · Veendam
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Wat ik aan een man nou echt kan waarderen is dat ik lekker mag zijn wie ik ben verder vind ik alles prima joh! als je nou ook nog lekker naakt rondloop als mij.. (vrijheid = blijheid) dan is het helemaal feest Als je van mijn lijf kan genieten nog extra zou het nog lekkerder zijn ;-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ambivalent, 56 jaar · Middelburg
Ik geloof in een relatie waarin beide partners hun persoonlijke vrijheid behouden, een relatie gebaseerd op vertrouwen
YolaSail, 56 jaar · Goes
Een man die me mezelf laat zijn!
Yvette XXX, 55 jaar · Meerbeek
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te
Cyaarah, 56 jaar · Zoetermeer
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms.
Metoyou4, 55 jaar · Kapelle-op-den-Bos
mag ik ontdekken
Kimb, 55 jaar · Marknesse
Een man met het hart op de juiste plaats, die weet wat het betekent om een relatie te hebben. Die weet dat je er aan moet werken