Iemand die alles op een rijtje heeft als het op geld op aankomt. Ontspannen en met een goed gevoel voor humor, zodat we ons niet snel vervelen. Ter wille van mij hoef je ook niet meer discreet te zijn.
Ik wil een man vinden die daar net zo over denkt zodat we er echt mooie tijden uit kunnen halen. Echt alleen maar genieten van wat er komen gaat is een must. Daar gaan we samen werk van maken. Ik weet dat dat goed moet komen!
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen, in voor een relatie of in ieder geval om met een vrouw en niet met meerdere te daten. Je bent iemand die ervoor gaat en niet snel opgeeft zoals zoveel mensen dat doen. Je doet graag dingen
Eerlijk, openhartig, in voor leuke dingen en een dolle avond? Lekker met mij naar lingerie winkels of een erotiek beurs gaan? Heb jij nog iets wat je zou willen proberen of weer wil beleven, moet je mij maar een seintje geven