Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent niet ouder dan 75 en zeker niet jonger dan 40..
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden.
Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal. Ik wil alleen weten of we dat voor elkaar kunnen zijn.
Ik ben op zoek naar een man die eerlijk is en die graag geniet van het dagelijkse leven. Ik geef niet om de leeftijd, omdat het het minst belangrijk is als ik iemand kan ontmoeten.
BabyHolly, 58 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam aanraakt. Een man die single is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Chantal22195908, 57 jaar · Berkel en Rodenrijs
Dag leuke man! Heb jij het motto, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd? Dan lijkt het mij leuk om jou te leren kennen,
Sproetenkoppie, 57 jaar · Dordrecht
Graag een man die zelfstandig en vrijgezel is. Als je in een lat-relatie heb ik geen moeite mee. Je bent een man die niet al te
TijdVliegt, 56 jaar · Baarn
Wat ik hier zoek is een man met pit, iemand die mij ook aan kan. Je bent goed verzorgd, geschoren, geknipt etc etc. Geen overbehaard
Lillsy, 55 jaar · Amen
Je bent aardig en heeft veel respect voor mij, je zou iets leuks voor me doen en geweldigs! Ik ga alles vertellen, maar je moet
NewLauren, 57 jaar · s-Heerenberg
Open en breng de tijd met mij door. Wordt iets beters dan voorheen.Laten we samen een leuke film kijken en elkaar opwarmen.
MisssM, 57 jaar · Oostkapelle
Jij die samen met mij oud wilt worden. En samen een leuke tijd wilt maken, leuke dingen doen, genieten van het leven. Want ik