Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent niet ouder dan 75 en zeker niet jonger dan 40..
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk. Wil iemand voor mij alleen.
Ik wil graag een dominante man die mij zegt wat ik moet doen en welke houding ik voor een bepaald standje moet aannemen. Je moet wel enigszins sterk genoeg kunnen zijn om mij op te tillen en mijn kutje naar jouw mond te brengen om daar heerlijk aan mijn kutje te gaan slurpen tot ik in jouw mond ga squirten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief
Hanna4U, 58 jaar · Leuvenheim
Ik wil een goede sekspartner hebben en dat is precies wat ik het leukst vind. Doen wat we willen en ervoor gaan. Wat denk je ook?
Zoetig, 58 jaar · Beusichem
Ik zoek een man die waarschijnlijk ook wel al een mandje met bagage meebrengt, maar dat is nu eenmaal het leven. En bij de één
DOR, 57 jaar · Bleiswijk
ik zoek een lieve, zorgzame attente man die mij geborgenheid kan en wil bieden....Mannen die op zoek zijn naar een one night
Dentist1961, 56 jaar · Lelystad
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus
Beaalblas, 56 jaar · Deurne
Ik zoek iemand die gelijkgestemd is. Een beetje humor is belangrijk voor me, want we willen allemaal weleens lekker lachen