Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar. Heb je interesse dan zou ik graag willen dat je mij een mail stuurt voor een afspraak.
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die het leuk vind me mee uit te nemen en samen op ontdekking te gaan.
Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes in heeft om bij mij te doen. Zoals ik al zei, mij is niks te veel en zo moet jij ook zijn! LEKKER VIES!
Ik ben op zoek naar een man die eerlijk is en die graag geniet van het dagelijkse leven. Ik geef niet om de leeftijd, omdat het het minst belangrijk is als ik iemand kan ontmoeten.
NuOfNooit 60, 57 jaar · Oldehove
♥ Groningen ♥ Donkerblond haar ♥ Blauwe ogen
Jij moet aan een relatie toe zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HaaydnXxX, 56 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een metgezel / vriend. Iemand om van te houden en iemand om van me terug te houden. Iemand om mee te praten.
Mirianne60, 58 jaar · Dwingeloo
Ik hoop bij een man te zijn die echt in mij geïnteresseerd is, en zoveel mogelijk tijd met me door wil brengen, iemand
Chistelijk, 57 jaar · Purmerend
Mans genoeg om er geen probleem mee te hebben ook eens de "vrouwen-taken" op zich te nemen. Romantisch op zijn
Masineke, 57 jaar · Berkel-Enschot
Een man die mij weer na lange tijd kan laten voelen hoe het is om weer verliefd te zijn, de vlinders kan laten voelen en om te genieten
ItsGloria, 59 jaar · Helden
Je bent heel open en makkelijk om mee te praten, je zult heel aardig voor me zijn en me iets goeds behandelen!
Cheri4u, 56 jaar · Beert
Je hebt me altijd wel wat leuks te vertellen. Een rechtlijnige persoon die niet veel redenen nodig heeft om wat met me te kletsen