Verder moet je wel seks met liefde kunnen geven. Met andere woorden; Ik ben geen neukpopje waar je op kan kruipen wanneer je maar zin hebt, er moet wel iets van chemie tussen ons zijn om mij helemaal aan jou over te geven. Wil jij met mij op die manier lekker experimenteren? laat het me dan weten!
Iemand die alles op een rijtje heeft als het op geld op aankomt. Ontspannen en met een goed gevoel voor humor, zodat we ons niet snel vervelen. Ter wille van mij hoef je ook niet meer discreet te zijn.
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die het leuk vind me mee uit te nemen en samen op ontdekking te gaan.
Of je nu in een relatie bent, getrouwd of single, ik ben geil met iedereen. Ik geef niet om je leeftijd, zolang je maar energiek en gezond bent. Je erectie moet zo hard zijn als een steen. Ik zou het leuk vinden om bij je te zijn en je pik te strelen. Fuck dit kutje binnenkort!