Misschien ben je niet perfect, maar voldoe je aan mijn normen :) Dat is alles wat ik vraag. Ik kan tientallen eisen neerschrijven, maar dat ga ik niet doen. Ik zou je liever eerst ontmoeten en je wat leren kennen. Na een tijdje zal ik wel ontdekken of we voor elkaar zijn gemaakt of dat we de grootste vijanden zijn: D
Iemand die alles op een rijtje heeft als het op geld op aankomt. Ontspannen en met een goed gevoel voor humor, zodat we ons niet snel vervelen. Ter wille van mij hoef je ook niet meer discreet te zijn.
Word je als nieuwsgierig naar mijn wilde en ondeugende kant en zou je dat willen proeven? Dan hoop ik dat wij snel in contact kunnen komen, de spanning op kunnen voeren en samen voor een lekker heet feestje kunnen gaan.
Ben je alleenstaand en ben je ook op zoek naar een maatje? We doen wat we willen en dat is ook zo leuk. Laten we doen wat we het leukst vinden. Denk je ook hieraan?