Je bent geen prins op het witte paard, maar een leuke man die ook nog eens bij me kan passen. Je hebt een kant met romantiek aan je die je ook op een bijzondere manier aan me kan laten zien.
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden.
Denk je dat jij me die geile pleziertjes kunt geven? Ik heb behoefte aan meerdere keren intense sex per dag. Ik ben mijn speeltjes zat en ik heb een echte pik nodig voor mijn genot.
Iemand die alles op een rijtje heeft als het op geld op aankomt. Ontspannen en met een goed gevoel voor humor, zodat we ons niet snel vervelen. Ter wille van mij hoef je ook niet meer discreet te zijn.
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen, in voor een relatie of in ieder geval om met een vrouw en niet met meerdere te daten. Je bent iemand die ervoor gaat en niet snel opgeeft zoals zoveel mensen dat doen. Je doet graag dingen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hdlee X, 58 jaar · Montfort
Zoek jij hetzelfde als ik voor ons samen? Ik wil gewoon iemand vinden en gelukkig zijn. Dat is het beste wat er is in het leven
Zonneschijn1958, 59 jaar · Turnhout
Een lieve, eerlijke en sociale man
Carlaatje, 55 jaar · Aalsmeer
Ik zoek een leuke en lieve alleenstaande man, ik ben op zoek naar een serieuze relatie en geen buitenechtelijke affaires.
DiiDii600111, 57 jaar · Bonheiden
Een spontane en leuke man, daar word ik heel blij van. Voor de rest heb ik niet veel te wensen, wees gewoon jezelf en dan kom je
Steffi1961, 55 jaar · Hengelo
Ik zou graag eens willen daten met een spontane gezellige jongen tussen de 20/65 jaar. Gewoon leuke dingen doen gezellig
Darkmatter, 58 jaar · Diksmuide
Jonger, of ouder dat maakt niet uit. Voor mij is het belangrijk dat jij zin in sex krijgt als jij naar mij kijkt. Jij valt op een