Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes in heeft om bij mij te doen. Zoals ik al zei, mij is niks te veel en zo moet jij ook zijn! LEKKER VIES!
Ben je alleenstaand en ben je ook op zoek naar een maatje? We doen wat we willen en dat is ook zo leuk. Laten we doen wat we het leukst vinden. Denk je ook hieraan?
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die het leuk vind me mee uit te nemen en samen op ontdekking te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pffffff69, 57 jaar · Antwerpen
Een jongere man dan mezelf ........
Eenvantweeling, 59 jaar · Milsbeek
Een leuke lieve man die nog genoeg energie over heeft om gezellige dingen te doen.
Lovex XAda, 58 jaar · Naaldwijk
Als je op zoek bent naar iets anders dan seks, kan ik je dat niet geven. Ik kan je alleen seks geven, meer niet. Laten we gewoon
Joyce-48, 57 jaar · Rosmalen
ik ben dik en val op grote mannen
Judiithh, 56 jaar · Steenhuffel
Ik wil een maatje hebben die ook graag een partner wil hebben om leuke dingen te doen. Ik ben dus te lang single en heb je graag
Gabby60, 57 jaar · Steenbergen
Je zult me ??eerst leren kennen en we zullen snel een goede tijd hebben, je gaat me alles over jou vertellen!