Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen, in voor een relatie of in ieder geval om met een vrouw en niet met meerdere te daten. Je bent iemand die ervoor gaat en niet snel opgeeft zoals zoveel mensen dat doen. Je doet graag dingen waar je plezier van krijgt en je geniet van het leven.
Ben je alleenstaand en ben je ook op zoek naar een maatje? We doen wat we willen en dat is ook zo leuk. Laten we doen wat we het leukst vinden. Denk je ook hieraan?
Eerlijk, openhartig, in voor leuke dingen en een dolle avond? Lekker met mij naar lingerie winkels of een erotiek beurs gaan? Heb jij nog iets wat je zou willen proberen of weer wil beleven, moet je mij maar een seintje geven
Je bent een vriendelijke volwassen man, je bent een echte heer en is altijd aardig tegen me, ik laat me niet voor de gek houden en laat me alsjeblieft op je kunnen rekenen, want ik ben al enthousiast dus ik wacht nu op jou!