Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen, in voor een relatie of in ieder geval om met een vrouw en niet met meerdere te daten. Je bent iemand die ervoor gaat en niet snel opgeeft zoals zoveel mensen dat doen. Je doet graag dingen waar je plezier van krijgt en je geniet van het leven.
Ik ben op zoek naar een man die eerlijk is en die graag geniet van het dagelijkse leven. Ik geef niet om de leeftijd, omdat het het minst belangrijk is als ik iemand kan ontmoeten.
Als je maar geil bent, en dat je mij laat genieten en de rest dat komt vanzelf wel. Ik wacht op je.
Yfke1959, 58 jaar · Veendam
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Wat ik aan een man nou echt kan waarderen is dat ik lekker mag zijn wie ik ben verder vind ik alles prima joh! als je nou ook nog lekker naakt rondloop als mij.. (vrijheid = blijheid) dan is het helemaal feest Als je van mijn lijf kan genieten nog extra zou het nog lekkerder zijn ;-)
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt. Staat sterk in je schoenen, niet dominant omdat je weet dat we op gelijkwaardige voet horen te leven en elkaar juist kunnen aanvullen, wat veel mooier is. Een echte rots in de branding,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Veertigplusster, 57 jaar · Urk
Je ziet het wel zitten, om samen uit te vissen hoe leuk wij elkaar vinden. Je bent graag thuis, maar vind het ook leuk om een keer
AleshaWhite, 56 jaar · Roosdaal
Ik wil dat een man mijn soulmate is dat zou geweldig zijn als ik dat kan zeggen. Ik wil er voor gaan en doen wat we het leukst vinden.
Patries60, 57 jaar · Brummen
Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat
Traveller195810, 59 jaar · Vasse
Jij mag je verhaal bij me kwijt. Daar is t veilig.
Asshleyy, 55 jaar · Deurze
Ik ben op zoek naar een man, vrolijk, romantisch, aanhankelijk en lief. Die graag zijn partner verwent. Ik hou van een romantische
BijnaVrij, 55 jaar · Dwingeloo
Nu ik vaker thuis zit, ken ik wel wat gezelschap gebruiken. Natuurlijk niet alleen thuis zitten ouwehoeren, maar ikzelf