Ben jij ook toe aan een nieuwe hobby en wil je die samen gaan doen met mij dan wil ik dat snel van je horen. Ik hou wel van een beetje actie dus je hoeft je bij mij helemaal niet in te houden.
Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes in heeft om bij mij te doen. Zoals ik al zei, mij is niks te veel en zo moet jij ook zijn! LEKKER VIES!
BabyHolly, 58 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam aanraakt. Een man die single is.
Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent niet ouder dan 75 en zeker niet jonger dan 40..
Wil je me eruit halen, wat drinken of doen en doen wat we allebei leuk vinden? Ik geloof dat het zo geweldig is en ook zo'n geweldige start. We kunnen doen wat we willen en willen en daar gaat het om!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Emmyys, 56 jaar · Leusden
Je weet het één en ander over seks, dan vertel me maar iets meer over jezelf. Doe iets waarvan je denkt dat het
Cougargir690415, 59 jaar · Dikkele
Leeftijd maakt niet uit het gaat om plezier en lol in het leven!
-xLiberty, 55 jaar · Emmeloord
Het is gewoon dat ik nog steeds op het juiste moment wacht. Die keer dat ik zal kunnen zeggen: "Oh, nu, ik weet het, dit
Frans Bauerfan, 55 jaar · Landgraaf
als je maar lief bent trouw en eerlijk
Kousenband, 55 jaar · Steenwijk
Een discrete man die veel aandacht en zorg besteed aan het verwennen van een vrouw. lief en teder en vol met vurige passie.
Biosgek, 55 jaar · Nieuwersluis
Je vindt het wel eens leuk om een film te kijken maar wilt ook andere dingen doen met mij.Ik heb een auto dus kan naar je toe komen