waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden.
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar. Heb je interesse dan zou ik graag willen dat je mij een mail stuurt voor een afspraak.
Ben je alleenstaand en ben je ook op zoek naar een maatje? We doen wat we willen en dat is ook zo leuk. Laten we doen wat we het leukst vinden. Denk je ook hieraan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Michellas, 55 jaar · Genk
Als jij echt serieus bent om met mij eventueel een relatie aan te gaan, bericht me dan hier. Laten we het eens gaan hebben over
Enthousia590508, 58 jaar · Rotterdam
Mannen met klasse, manieren en een baan. Graag mannen die de waarde van een vrouw kennen en meer dan alleen seks willen van
Melissa55 , 55 jaar · s-Gravenzande
Mijn voorkeur is een man met een behaarde heerlijke grote lul. Ik wil best wel een stukje rijden als de man het waard is. Ik zoek
MarielleSingle, 56 jaar · Wessem
Weiss ich noch nicht
Gratia, 58 jaar · Ede
Ik zoek een liefdevolle man, waarmee ik leuke dingen mee zou kunnen doen zoals uitstapjes of lekker uit eten. We kunnen ook
Poesiemauw, 55 jaar · Sneek
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk.