Ik wil een neukafspraakje met jou kunnen maken, ik heb geen behoefte aan liefde. Ik heb het al druk genoeg met mezelf en kan dan geen andere verantwoordelijkheden nu erbij hebben.
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt. Staat sterk in je schoenen, niet dominant omdat je weet dat we op gelijkwaardige voet horen te leven en elkaar juist kunnen aanvullen, wat veel mooier is. Een echte rots in de branding,
Als je me de beste seks van mijn leven wilt geven, weet ik zeker dat we hiervan zullen genieten. Laten we vandaag iets goeds maken. Ik ga ervoor zorgen dat je niet teleurgesteld zult zijn in mij. Kun je lief en zorgzaam voor me zijn?
Een eerlijke, open en ondeugende man met vele stoute praatjes en kwajongensstreken. Respectvol tegen vrouwen, Interesse in samen nieuwe dingen ontdekken. liefst alles veilig.
Je bent geen prins op het witte paard, maar een leuke man die ook nog eens bij me kan passen. Je hebt een kant met romantiek aan je die je ook op een bijzondere manier aan me kan laten zien.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Think2 , 57 jaar · Deurne
Je bent een echte heer en je bent ook hier om iets zinvols en echts te vinden. Als we eerst vrienden kunnen worden, zou dat het
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen.
Love-Arwen, 56 jaar · Ruinen
Als je me de dingen kunt geven die ik wil en nodig heb, ben ik er vrij zeker van dat dit goed voor ons beiden zal zijn. Laten we ervoor
Rebeccs, 56 jaar · Almelo
Ik ben op zoek naar iemand die me op de een of andere manier kan aanvullen, liefst geen volledig gelijkgestemde ziel dus!
Heppiecisca, 56 jaar · Amsterdam
Be serious!
Gloria1959, 58 jaar · Nieuw Namen
Als je geïnteresseerd bent in mij denk ik dat je me moet berichten. Laten we vandaag voor ons laten werken. Ik zal alles