Ik ben op zoek naar een man die er zeker van is wie hij is en die mijn soms naïeve persoonlijkheid niet erg vindt als het gaat om romantiek en sensualiteit. Ik hoop dat hij me dingen en affectie laat zien waarover ik alleen in romans lees.
Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent niet ouder dan 75 en zeker niet jonger dan 40..
Je bent een vriendelijke volwassen man, je bent een echte heer en is altijd aardig tegen me, ik laat me niet voor de gek houden en laat me alsjeblieft op je kunnen rekenen, want ik ben al enthousiast dus ik wacht nu op jou!
Of je nu in een relatie bent, getrouwd of single, ik ben geil met iedereen. Ik geef niet om je leeftijd, zolang je maar energiek en gezond bent. Je erectie moet zo hard zijn als een steen. Ik zou het leuk vinden om bij je te zijn en je pik te strelen. Fuck dit kutje binnenkort!
Eerlijk, openhartig, in voor leuke dingen en een dolle avond? Lekker met mij naar lingerie winkels of een erotiek beurs gaan? Heb jij nog iets wat je zou willen proberen of weer wil beleven, moet je mij maar een seintje geven
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Patricia1010, 57 jaar · Lommel
searching for a handsome kind caring and loving man searching for a handsome kind caring and loving man
SphiiaX-, 55 jaar · Loenhout
nou voor nu ben ik op zoek naar een echte vriend, een vriendschap die ik kan praten. Maar als er liefdes opduiken. Word ik heb
Abi Gaill, 59 jaar · Nieuw-Beijerland
Jij bent ideaal voor mij, jij stelt dingen voor die we misschien kunnen gaan doen en we gaan dat zeker een dag uitproberen!