Ik sta open om mannen, vrouwen en stellen te ontmoeten en ook de leeftijd maakt me niet zo heel veel uit..... De foto's in mijn profiel zijn van afgelopen zomer en ik hoop dat als wij een klik hebben dat ik over twee maanden weer wat nieuwe foto's kan toevoegen.
Ik wil graag een dominante man die mij zegt wat ik moet doen en welke houding ik voor een bepaald standje moet aannemen. Je moet wel enigszins sterk genoeg kunnen zijn om mij op te tillen en mijn kutje naar jouw mond te brengen om daar heerlijk aan mijn kutje te gaan slurpen tot ik in jouw mond ga squirten!
BabyHolly, 58 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam aanraakt. Een man die single is.
Ik zoek een man die respectvol en lief is. Iemand die echt mijn vriend kan zijn, samen wil dineren en mij kan laten lachen. Een onafhankelijke man die allesbehalve saai is.