Graag ontmoet ik een man waarmee ik veel kan lachen. Een man tussen de 45 en 112 jaar (113 mag ook) Een man die eerlijk is, ondernemend en met een charmante uitstraling. Ik vind grijs haar prima bij een man dus mooi laten zo.
Je bent bereid om vrijwilligerswerk te doen. Je brengt me naar enkele parken of een dierentuin, mijn favoriete plek om te bezoeken en te daten. Je houdt van dieren en een dierenliefhebber, net als ik.
Ben je alleenstaand en ben je ook op zoek naar een maatje? We doen wat we willen en dat is ook zo leuk. Laten we doen wat we het leukst vinden. Denk je ook hieraan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vrouw54, 56 jaar · Tessenderlo
lief
Rebeccs, 56 jaar · Almelo
Ik ben op zoek naar iemand die me op de een of andere manier kan aanvullen, liefst geen volledig gelijkgestemde ziel dus!
JudithvanW, 55 jaar · Uden
Een man met een warme familie en hele lieve vrienden. Die kan ik jou in ruil ook aanbieden. Samen maken wij er een hele leuke
Genpatricia69, 56 jaar · Amsterdam
I'm Lieutenant Patricia D. HOROHo lieutenant general of the army of the United States I'm easy going loving woman with lot
BonnieC, 58 jaar · Weert
Ik wil een maatje die er voor me is, iemand die het lekker vind om uren lang te vrijen. Iemand die tijd wilt maken voor ons samen
Louda, 58 jaar · Antwerpen
Een man die net als mij samen spannende momenten wil beleven.