Ja, wat zoek ik? Nu moet ik vast heel uitgebreide gaan omschrijven maar mijn ideale man aan voldoet. maar heel eerlijk ik heb geen idee, als ik het had geweten dan had ik hem wel al gevonden toch?
Ik wil graag een dominante man die mij zegt wat ik moet doen en welke houding ik voor een bepaald standje moet aannemen. Je moet wel enigszins sterk genoeg kunnen zijn om mij op te tillen en mijn kutje naar jouw mond te brengen om daar heerlijk aan mijn kutje te gaan slurpen tot ik in jouw mond ga squirten!
Yfke1959, 58 jaar · Veendam
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Wat ik aan een man nou echt kan waarderen is dat ik lekker mag zijn wie ik ben verder vind ik alles prima joh! als je nou ook nog lekker naakt rondloop als mij.. (vrijheid = blijheid) dan is het helemaal feest Als je van mijn lijf kan genieten nog extra zou het nog lekkerder zijn ;-)
Wil je me eruit halen, wat drinken of doen en doen wat we allebei leuk vinden? Ik geloof dat het zo geweldig is en ook zo'n geweldige start. We kunnen doen wat we willen en willen en daar gaat het om!
Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent niet ouder dan 75 en zeker niet jonger dan 40..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vivvy62, 55 jaar · Edam
Ik zou blij zijn met een man die positief in het leven staat, onafhankelijk en vastberaden is om succesvol te zijn in het leven.
Anske, 55 jaar · Geel
Humor, intelligentie, ontwikkeld en vol in t leven, goed uitziend, klasse, stylisch, creatief, spiritueel maar met beide
TaartjeCeline, 58 jaar · Heindonk
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening
Tantelena, 58 jaar · Amsterdam
Iedereen is welkom bij mij.
Jekanmewinnen, 58 jaar · Noordwijk
Bijzonder vind ik het als een man mooie verhalen kan vertellen en avontuurlijk is ingesteld waardoor hij alles uit het leven
Sophie6262, 55 jaar · Kraggenburg
Sta je open om een ??derde partij te zijn, om mijn meester te zijn en te zeggen wat ik moet doen? Je moet ook Je bent zachtaardig,