Je laat je graag verwennen, je bent een echte man met soms wat dominante trekjes. Je zorgt goed voor je uiterlijk. Je hebt voor de rest een leuk comfortabel leven.
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die het leuk vind me mee uit te nemen en samen op ontdekking te gaan.
Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes in heeft om bij mij te doen. Zoals ik al zei, mij is niks te veel en zo moet jij ook zijn! LEKKER VIES!
Iemand die alles op een rijtje heeft als het op geld op aankomt. Ontspannen en met een goed gevoel voor humor, zodat we ons niet snel vervelen. Ter wille van mij hoef je ook niet meer discreet te zijn.
Je bent bereid om vrijwilligerswerk te doen. Je brengt me naar enkele parken of een dierentuin, mijn favoriete plek om te bezoeken en te daten. Je houdt van dieren en een dierenliefhebber, net als ik.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Michellas, 55 jaar · Genk
Als jij echt serieus bent om met mij eventueel een relatie aan te gaan, bericht me dan hier. Laten we het eens gaan hebben over
MarleenVandV, 58 jaar · Hoogstraten
Iedereen zal op onze leeftijd zijn rugzak hebben. Dat realiseer ik mij heel goed. Ik wil mijn rugzakje niet wegstoppen. Praten
Samantha53, 57 jaar · Wilhelminadorp
Ik zoek erotisch contact, eventueel via mail, je mag ook in een relatie zitten. Dit is geen probleem voor mij. Ik mis de spanning
-Knndy , 57 jaar · Emmeloord
Jij bent een man die van alle markten thuis is en graag wat gezelschap wilt van een dame met smaak. Jij houdt van uitgebreide
Jeaninne, 59 jaar · Kinrooi
Stoere machoman, cowboy/rocker/gangster/biker, dat windt me allemaal zo op. Niks liever doe je dan een vrouw van top tot