Ja, wat zoek ik? Nu moet ik vast heel uitgebreide gaan omschrijven maar mijn ideale man aan voldoet. maar heel eerlijk ik heb geen idee, als ik het had geweten dan had ik hem wel al gevonden toch?
Wil je me eruit halen, wat drinken of doen en doen wat we allebei leuk vinden? Ik geloof dat het zo geweldig is en ook zo'n geweldige start. We kunnen doen wat we willen en willen en daar gaat het om!
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt. Staat sterk in je schoenen, niet dominant omdat je weet dat we op gelijkwaardige voet horen te leven en elkaar juist kunnen aanvullen, wat veel mooier is. Een echte rots in de branding,
Ik wil een man vinden die daar net zo over denkt zodat we er echt mooie tijden uit kunnen halen. Echt alleen maar genieten van wat er komen gaat is een must. Daar gaan we samen werk van maken. Ik weet dat dat goed moet komen!