EEN man die gewoon bereid is om mij te begrijpen en kan altijd plezier met mij hebben! Ik zal niet vragen om je vriendin te worden, omdat we alleen maar plezier maken en dat is alles!
Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes in heeft om bij mij te doen. Zoals ik al zei, mij is niks te veel en zo moet jij ook zijn! LEKKER VIES!
Eerlijk, openhartig, in voor leuke dingen en een dolle avond? Lekker met mij naar lingerie winkels of een erotiek beurs gaan? Heb jij nog iets wat je zou willen proberen of weer wil beleven, moet je mij maar een seintje geven
BabyHolly, 58 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam aanraakt. Een man die single is.
Je in bent om gewoon zo af en toe eens gezellig af te spreken. Elkaar fotograferen voor de hobby en ons eigen archief. Dus niet voor andere zichtbaar. Het discreet is
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RosanneUp, 56 jaar · Hengelo
Snap je mijn passie en lijkt het je leuk om die met mij te delen? Ik ben benieuwd of er mannen zijn die net als ik hiervan houden.
Lean-x-na, 56 jaar · Almelo
Je moet iemand zijn die ook op zoek is naar iemand om van te houden of zoiets. Je zou een aardige vent moeten zijn.
Hazelnootje, 56 jaar · Bellem
Ik wil me lekker laten gebruiken.
X Kara, 58 jaar · Valthermond
Durf je het aan te gaan met een vrouw die weduwe is geworden en alleen is. Ik hoop dat jij in dezelfde situatie zit, dat zou heerlijk
Yvette XXX, 55 jaar · Meerbeek
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te
Marianne1960, 57 jaar · Coevorden
jij bent een beschaafde, goed-opgeleide, sportieve, atletisch gebouwde man.