Een vrolijke man die zelden in een slecht humeur is maar die op zijn tijd ook wel serieus kan zijn. Actief, welbespraakt, charmant, lief, aardig en als je goed kunt koken heb je al meteen bonuspunten ;) De liefde van een man gaat door de maag, maar dat kan bij vrouwen ook ;)
Ik ben op zoek naar een seksmaatje, dezelfde leeftijd of wel jonger. iemand die durft te experimenteren, verzorgt uiterlijk. Ben niet op zoek naar een liefdesrelatie
Ik zoek een man die respectvol en lief is. Iemand die echt mijn vriend kan zijn, samen wil dineren en mij kan laten lachen. Een onafhankelijke man die allesbehalve saai is.
Ik wil een man vinden die daar net zo over denkt zodat we er echt mooie tijden uit kunnen halen. Echt alleen maar genieten van wat er komen gaat is een must. Daar gaan we samen werk van maken. Ik weet dat dat goed moet komen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TinekeMien, 56 jaar · Rotterdam
Ik hoop hier een leuke en spontane man te leren kennen waar ik een leuke tijd mee kan beleven zonder dat er iets terug verwacht
Tijgerleliee, 57 jaar · Hilversum
Ik ben wel serieus in wat ik zoek, ondanks mijn gezellige kan, dus ik hou niet zo van berichtjes met ongepaste verzoeken daarin.
Lekkrrmollig, 57 jaar · Leuven
Ik zoek eigenlijk alleen iemand om mee te genieten, verschillende standjes doen en ik ben dol op pijpen.
Blauwke, 55 jaar · Dwingeloo
Ze vinden het allemaal geil en spannend als ik zeg dat ik van openbare en buitensex hou. Maar puntje bij paaltje loop ik weer
Drescode, 59 jaar · Gennep
Ik zoek een serieuze relatie. Iemand die leuke dingen met mij zou willen doen. En die lief en betrouwbaar is.