Ja, wat zoek ik? Nu moet ik vast heel uitgebreide gaan omschrijven maar mijn ideale man aan voldoet. maar heel eerlijk ik heb geen idee, als ik het had geweten dan had ik hem wel al gevonden toch?
Je bent bereid om vrijwilligerswerk te doen. Je brengt me naar enkele parken of een dierentuin, mijn favoriete plek om te bezoeken en te daten. Je houdt van dieren en een dierenliefhebber, net als ik.
Een man voor een lekkere date. geen romantiek, geen lange sloop relatie waar wij allebei onder gaan lijden. simpel op een aparte locatie. voor meerdere keren. Hygiene en discretie staat boven aan je lijst
Ik wil graag een dominante man die mij zegt wat ik moet doen en welke houding ik voor een bepaald standje moet aannemen. Je moet wel enigszins sterk genoeg kunnen zijn om mij op te tillen en mijn kutje naar jouw mond te brengen om daar heerlijk aan mijn kutje te gaan slurpen tot ik in jouw mond ga squirten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tattoefreak, 55 jaar · Montfoort
laat ik voor nu nog even open. Men vangt meer in open water.
Joyce-48, 57 jaar · Rosmalen
ik ben dik en val op grote mannen
Christa590520, 58 jaar · Brugge
Je bent een ondernemend type, die net als ik niet stil kan zitten. Aardig en sociaal.
J-Oy-, 55 jaar · Marsum
Als je een visitekaartje had en het je naam en drie films vermeldde, wat zouden die films dan zijn en waarom? Ik wil echt weten.
Echtesenorita, 57 jaar · Linter
Je bent een man met een beetje ritme in zijn lijf, het is natuurlijk geen verplichting maar zou wel heel leuk zijn. Je bent betrouwbaar
SingleLucinda, 55 jaar · Hertsberge
Ik wil een man zien te vinden die gek op het leven is, en dat met mij wil delen. Het is zo geweldig dat we er voor elkaar kunnen zijn.