waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden.
Ik wil een man vinden die daar net zo over denkt zodat we er echt mooie tijden uit kunnen halen. Echt alleen maar genieten van wat er komen gaat is een must. Daar gaan we samen werk van maken. Ik weet dat dat goed moet komen!
Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent niet ouder dan 75 en zeker niet jonger dan 40..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LoesV, 57 jaar · Leuven
Krijg ik een leuk berichtje van jou?
Marjan20172017, 58 jaar · Emmen
Volgt
FiederElsje, 57 jaar · Eindhoven
Voel jij je aangesproken dan zou ik een reactie op prijs stellen!
Paulapips, 58 jaar · Venlo
Heb jij een soortgelijke situatie meegemaakt en zou jij er alles aan willen doen om samen gelukkig te worden? Ik wil met jou
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen.
DjieDjie62, 55 jaar · Grashoek
Ongeveer hetzelfde verhaal als ik, dan begrijpen we elkaar des te beter. Netjes, verzorgt en algemeen ontwikkeld is niet