Een vrolijke man die zelden in een slecht humeur is maar die op zijn tijd ook wel serieus kan zijn. Actief, welbespraakt, charmant, lief, aardig en als je goed kunt koken heb je al meteen bonuspunten ;) De liefde van een man gaat door de maag, maar dat kan bij vrouwen ook ;)
Denk je dat jij me die geile pleziertjes kunt geven? Ik heb behoefte aan meerdere keren intense sex per dag. Ik ben mijn speeltjes zat en ik heb een echte pik nodig voor mijn genot.
MaseeSexxy, 56 jaar · Veendam
♥ Groningen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Een man die aardig is, maar ook een beetje ondeugend, die me gaat uitdagen voor een date en mijn vriend wordt! Ik ben nu vrij om alles te doen en ik hoop dat jij dat ook bent!
Ik zoek een man die respectvol en lief is. Iemand die echt mijn vriend kan zijn, samen wil dineren en mij kan laten lachen. Een onafhankelijke man die allesbehalve saai is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AleshaWhite, 56 jaar · Roosdaal
Ik wil dat een man mijn soulmate is dat zou geweldig zijn als ik dat kan zeggen. Ik wil er voor gaan en doen wat we het leukst vinden.
GretaWannabe, 58 jaar · Lollum
Ik moet een goede man hebben en hopelijk ben jij dat. Wij gaan het echt goed hebben en ik ben er vrij zeker van dat we alleen voor
Waarisdezomer, 58 jaar · Someren
Houden van vakantie vieren in een warm land, cultuur willen snuiven?
AngelicaB, 55 jaar · Lierde
Ik wil magie in jouw hart naar boven brengen. Dus het is beter dat je ook gelooft in magie. Ik wil alles kusjes en knuffels die
Jada61, 57 jaar · s-Hertogenbosch
Ik wil weten of we het kunnen laten gebeuren. Om eerlijk te zijn is dat het meest perfecte idee ooit. Zullen we ontdekken of
Yienddie, 55 jaar · Hulsberg
Ik wil dat je geduld met me hebt. Als je dat kunt wezen ben ik er vrij zeker van dat we van elkaars gezelschap zullen genieten.