In ieder geval ben je heel zachtaardig en gewoon super leuk. Ik vind het fijn als ik met je kan lachen en zeker als je mij een beetje op sleeptouw neemt. Voor mij is het belangrijk dat je ook voor een vaste relatie gaat.
Ik wil graag een dominante man die mij zegt wat ik moet doen en welke houding ik voor een bepaald standje moet aannemen. Je moet wel enigszins sterk genoeg kunnen zijn om mij op te tillen en mijn kutje naar jouw mond te brengen om daar heerlijk aan mijn kutje te gaan slurpen tot ik in jouw mond ga squirten!
Ik zoek een man die respectvol en lief is. Iemand die echt mijn vriend kan zijn, samen wil dineren en mij kan laten lachen. Een onafhankelijke man die allesbehalve saai is.
Ik ben op zoek naar een man die eerlijk is en die graag geniet van het dagelijkse leven. Ik geef niet om de leeftijd, omdat het het minst belangrijk is als ik iemand kan ontmoeten.
Een eerlijke, open en ondeugende man met vele stoute praatjes en kwajongensstreken. Respectvol tegen vrouwen, Interesse in samen nieuwe dingen ontdekken. liefst alles veilig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Efteldingen, 55 jaar · Kaatsheuvel
Misschien ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw, hou je van warmte en zou je dat met mij willen delen als het klikt. Durf jij
Dewihoffs, 55 jaar · Waalre
open staan voor van alles en nog wat in het leven, rustig aan iets willen opbouwen
Mariavlinderzzz, 55 jaar · Almelo
Ben jij ook al weer een tijdje alleen, en is dat eigenlijk niet wat je wilde voor je zelf? Je wil ook weer iemand in je leven waar
Tattoefreak, 55 jaar · Montfoort
laat ik voor nu nog even open. Men vangt meer in open water.
Liia-Xx, 58 jaar · IJlst
Een man die er werk van maakt met mij en er voor zorgt dat we beide niets tekort komen, dat is de man die ik graag wil leren kennen
Jijookeenzaam, 55 jaar · Apeldoorn
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop