Je hebt een lekker gevoel voor humor, ofwel droog of sarcastisch, je besteed tijd aan familie en vrienden en ook aan jezelf. Je bent lief, een beetje gek, bent ambitieus en ondernemend.
Sommige mensen die ook vrij zijn en hun vrijheid willen vieren zoals die van mij. Sommige personen die graag wat plezier hebben en enkele interessante momenten met mij. Sommige mensen daar die voor me kunnen zorgen als wat ik kan doen
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar. Heb je interesse dan zou ik graag willen dat je mij een mail stuurt voor een afspraak.
Wil je me eruit halen, wat drinken of doen en doen wat we allebei leuk vinden? Ik geloof dat het zo geweldig is en ook zo'n geweldige start. We kunnen doen wat we willen en willen en daar gaat het om!