Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent niet ouder dan 75 en zeker niet jonger dan 40..
Iemand die alles op een rijtje heeft als het op geld op aankomt. Ontspannen en met een goed gevoel voor humor, zodat we ons niet snel vervelen. Ter wille van mij hoef je ook niet meer discreet te zijn.
Ben je alleenstaand en ben je ook op zoek naar een maatje? We doen wat we willen en dat is ook zo leuk. Laten we doen wat we het leukst vinden. Denk je ook hieraan?
Je bent geen prins op het witte paard, maar een leuke man die ook nog eens bij me kan passen. Je hebt een kant met romantiek aan je die je ook op een bijzondere manier aan me kan laten zien.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rodewangetj5909, 57 jaar · Haarlem
Ik ga je nu niet een hele reeks van eigenschappen opleggen, dat komt later wel aan bod in de mail of in een goed gesprek.
Debb1411, 55 jaar · Warmond
Je hoeft niet met me te trouwen maar je moet welgemanierd zijn en aangenaam in de omgang. Een auto hoef je niet te hebben, want
Lin2u, 59 jaar · Nijbroek
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil
Lovelizzy, 55 jaar · Zwolle
Ik zoek een aantrekkelijke, intelligente en betrouwbare man die net als ik nog een jeugdige uitstraling bezit en die sportief
Micki59, 58 jaar · De Tike
Ik wil een intelligente, lieve man die van kinderen en dieren houdt. Iemand die van sporten houdt en sportactiviteiten.
Cariad, 56 jaar · Aalst
Ik zoek naar spanning en erotiek. Iemand die met mij om kan gaan zoals niemand anders kan,.. of op zijn minst anders dan ik gewend