Waar ik naar op zoek ben vind ik vreemd om op papier te zetten, maar ik zal het proberen :-). Ik vind het belangrijk dat iemand een passie heeft. Of dit nou iemand zijn hobby of zijn werk is. Daarnaast is positief in het leven staan en humor erg belangrijk. Over de diepere dingen van het leven kunnen praten maar ook over de minder zinnige dingen. Just be yourself, there is no one like you!
Je bent geen prins op het witte paard, maar een leuke man die ook nog eens bij me kan passen. Je hebt een kant met romantiek aan je die je ook op een bijzondere manier aan me kan laten zien.
Ik ben op zoek naar een seksmaatje, dezelfde leeftijd of wel jonger. iemand die durft te experimenteren, verzorgt uiterlijk. Ben niet op zoek naar een liefdesrelatie
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen, in voor een relatie of in ieder geval om met een vrouw en niet met meerdere te daten. Je bent iemand die ervoor gaat en niet snel opgeeft zoals zoveel mensen dat doen. Je doet graag dingen